CM ML240L V2 Sıvı Soğutma Nasıl?

Daha fazla  
Merhaba, Cooler Master ML240L V2 240mm modeli satın alacağım R5 3600 işlemcim için. Elimde başka seçenekler de vardı; Artics 240mm vs. fakat kasama kalınlığından dolayı RAM'lere çarpma riski var. Vatan'dan satın almadan önce kasama deneyeceklerini öğrendim. ML240 V2 modeli sığıyorsa onu alacağım. Vatan'da tek bu model var 1000TL'ye kadar en iyi sıvı soğutucular arasından. Sizce bu ürünün ömrü 3-4 yıl beni aynı performansta götürür mü? 2 yıl içerisinde sıkıntı çıkarır diyorsanız hava soğutma alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürün kötü değil fakat 1000TL kesinlikle etmez. Bilindik yerlerde 830-860 TL arasında bulunabiliyorken o fiyat verilmez. Alternatifleri de var. Silverstone ve Corsair'e bakmak isteyebilirsiniz. Uzun süre sizi götürür orası ayrı. Hava soğutma fiyatları gereksiz pahalılaştı. Sıvı soğutma daha mantıklı.

Ürün kötü değil fakat 1000TL kesinlikle etmez. Bilindik yerlerde 830-860 TL arasında bulunabiliyorken o fiyat verilmez. Alternatifleri de var. Silverstone ve Corsair'e bakmak isteyebilirsiniz. Uzun süre sizi götürür orası ayrı. Hava soğutma fiyatları gereksiz pahalılaştı. Sıvı soğutma daha mantıklı.
Efendim Artic freezer 240 mm alacaktım fakat dediğim gibi radyatörü çok kalın RAM'lere çarpabilir. Yoksa onu alacağım zaten de çarpıp çarpmayacağını anlayamıyorum. Vatanda ki eleman deneyip takabildiklerini söyledi en azından sığmama gibi bir şey olduğun da para boşa gitmez. Ürün üzmez ama değil mi?

Merhaba, Cooler Master ML240L V2 240mm modeli satın alacağım R5 3600 işlemcim için. Elimde başka seçenekler de vardı; Artics 240mm vs. fakat kasama kalınlığından dolayı RAM'lere çarpma riski var. Vatan'dan satın almadan önce kasama deneyeceklerini öğrendim. ML240 V2 modeli sığıyorsa onu alacağım. Vatan'da tek bu model var 1000TL'ye kadar en iyi sıvı soğutucular arasından. Sizce bu ürünün ömrü 3-4 yıl beni aynı performansta götürür mü? 2 yıl içerisinde sıkıntı çıkarır diyorsanız hava soğutma alacağım.

Kasanız neydi?

Şu anda biraz meşgul olduğum için bakamıyorum.
Arctic Liquid Freezer II 240 ölçüleri;
Dimensions277 mm x 120 mm x 38 mm.

Kasanızla karşılaştırın.
Teşekkürler hocam. 277 x 119.6 x 27.2 mm / 10.9 x 4.7 x 1.1 inch bu Ml240 ın boyutları muhtemel sığacak Artic de çok kalınmış fakat bakacağım.

Efendim Artics Freezer 240 mm alacaktım fakat dediğim gibi radyatörü çok kalın RAM'lere çarpabilir. Yoksa onu alacağım zaten de çarpıp çarpmayacağını anlayamıyorum. Vatan'da ki eleman deneyip takabildiklerini söyledi en azından sığmama gibi bir şey olduğun da para boşa gitmez. Ürün üzmez ama değil mi?

Kasanız ne marka?

Yeni konular

Geri
Yukarı