CM TD500 vs H500

AsakaXenshi

Kilopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Cpu: AMD Ryzen 5 5600X / Gpu: SAPPHIRE Nitro Plus 6700 XT / Ram: CORSAIR Vengeance RGB Pro 16 GB CL16 3600Mhz / MotherBoard: GIGABYTE UD X570 / Psu: SHARKOON ShpV2 650w
Herkese selamlar arkadaşlar. Konu başlığında belirttiğim iki kasadan birisini almayı düşünüyorum. Bütçe derdim yok fakat çok kararsızım ve almışken bir kere alayım derdindeyim. En azından kasa konusu için geçerli. H500 aşırı hoşuma gitti gerek öndeki fanları olsun gerek tasarımı olsun aşırı hoşuma gitti kasa. TD500'ün tasarımı da güzel fakat iki arasında çok kararsız kaldım.

Şahsen ben büyük fanlarından dolayı H500'ü tercih ederdim şu an kullandığım kasamda o büyük fanın yararını inanılmaz fazla görüyorum. Efil efil yapıyor tabiri caizse :)

Bir H500P Mesh kullanıcısı olarak H500'ü tercih ederdim fakat TD500 de çok şık bir kasa. Biraz arada kalsam da H500 alırdım sonunda herhalde.

Bir H500P Mesh kullanıcısı olarak H500'ü tercih ederdim fakat TD500 de çok şık bir kasa. Biraz arada kalsam da H500 alırdım sonunda herhalde.

Teşekkür ederim değerli yorumlarınız için. Çok arada kaldığım için sormak istedim ama H500 daha muazzam duruyor nedense. Ve önü çok açık bir kasa gibi geldi ileriye dönük.

Teşekkür ederim değerli yorumlarınız için. Çok arada kaldığım için sormak istedim ama H500 daha muazzam duruyor nedense. Ve önü çok açık bir kasa gibi geldi ileriye dönük.
TD500'ü CM511 ile benzer bir konuma yerleştirdi CM. H500 serisi bir üst seviyede. Sonrasında zaten C700 Cosmos'lar falan var. H500'ün hava akışı muazzam, görünüşü zaten baya heybetli, içi çok geniş. Ben alırken nasıl olsa bu kasayı senelerce kullanırım diye aldım parasına takılmadan. Çok kaliteli olduğunu sistemi içine kurarken hissediyorsunuz zaten.

TD500'ü CM511 ile benzer bir konuma yerleştirdi CM. H500 serisi bir üst seviyede. Sonrasında zaten C700 Cosmos'lar falan var. H500'ün hava akışı muazzam, görünüşü zaten baya heybetli, içi çok geniş. Ben alırken nasıl olsa bu kasayı senelerce kullanırım diye aldım parasına takılmadan. Çok kaliteli olduğunu sistemi içine kurarken hissediyorsunuz zaten.

Evet fark ettim ve kutudan sanırsam ekstra olarak plastik panelde çıkıyormuş doğru mu? Bir de ağırlığı falan ne durumda? Ayrıca çok sesli bir kasa mı?

H500 satın aldım dün bakalım hayırlısı 😀

Son düzenleme:
Hala kullanıyor musun? Memnun musun? Sence H500 mü TD500 mü almalıyım?

H500 bence. Halen kullanıyorum hiçbir sorunum yok. Temizlemesi de çok rahat. Ben aldığımdan beri mesh paneli kullanıyorum diğer cam önü takmadım temizlemesi daha basit oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı