CMD açılıp kapanıyor

Daha fazla  
Benim bilgisayarda CMD her açtığımda değil bazen hızlı bazen 2 3 sn sürüyor her seferinde video ya almayı unutuyorum bu sefer 2 3 sn sürdü CMD açılıp işlem başarıyla tamamlandı dedi sonra kapandı virüs falan olabilir mi? Tarama yapmıştım önceden.

Hangi programın CMD açtığını başlangıç uygulamalarından arayıp bulman gerek ya da bütün başlangıç uygulamalarınızı kapatın, muhtemelen bir daha çıkmayacaktır.

Hangi programın CMD açtığını başlangıç uygulamalarından arayıp bulman gerek ya da bütün başlangıç uygulamalarınızı kapatın, muhtemelen bir daha çıkmayacaktır.

Tüm başlangıç uygulamaları kapalı.

Crack yaptığın bir program var mı?

Yok en son tarama yapmıştım o zamandan beri crack yapmadım FPS falan düşürmüyor performansı etkilemiyor CPU RAM kullanımı falan ayni.

Dosya Ekleri

• IMG_20230420_150615.jpg
    IMG_20230420_150615.jpg
    142,2 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_20230420_150615.jpg
    IMG_20230420_150615.jpg
    142,2 KB · Görüntüleme: 25
Benim bilgisayarda CMD her açtığımda değil bazen hızlı bazen 2 3 sn sürüyor her seferinde video ya almayı unutuyorum bu sefer 2 3 sn sürdü CMD açılıp işlem başarıyla tamamlandı dedi sonra kapandı virüs falan olabilir mi? Tarama yapmıştım önceden.

Reis bende de aynısı vardı 3-4 sn gelip gidiyordu dedim bir virüs taraması yapayım Kaspersky diye antivirüs programıyla yaptım bilgisayar virüslü çıktı bayağı vardı hem de antivirus programıyla sildim virüsleri ondan sonra hiç olmadı demem o ki git bir virüs taraması yap.

Görev zamanlayıcısında bir görev vardır muhtemelen. Bir kontrol etmek isteyebilirsiniz.

Görev zamanlayıcısında bir görev vardır muhtemelen. Bir kontrol etmek isteyebilirsiniz.

Yok oradanda gozukmedi, bir Kaspersky ile tarıyım.

Reis bende de aynısı vardı 3-4 sn gelip gidiyordu dedim bir virüs taraması yapayım Kaspersky diye antivirüs programıyla yaptım bilgisayar virüslü çıktı bayağı vardı hem de antivirus programıyla sildim virüsleri ondan sonra hiç olmadı demem o ki git bir virüs taraması yap.

30 gün ücretsiz deneme sürümünü indireceğim virüs taraması yapıp sonra sileceğim para falan almaz değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok oradanda gozukmedi bir kapskery ile tarıyım.
Kaspersky'dan da bir şey çıkmazsa görev zamanlayıcısının bir ekran görüntüsünü paylaşabilir misiniz?
30 gün ücretsiz deneme sürümünü indircem virüs taraması yapıp sonra silcem para falan almaz demi
Kart vs girmediğiniz müddetçe hiçbir ödeme alamaz. Kart istiyorsa da, ücretsiz süresi bitmeden iptal edersiniz.

Geri
Yukarı