CMD açılıp kapanması

Merhaba arkadaşlar.
3 gündür PC'yi başlattığımız zaman CMD açılıp kapanıyor, virüs taraması yaptım bütün rehberleri izledim uyguladım fakat çözüm yapamadım. CMD için verilen bütün komutları denedim, virüs taramasından bir virüs çıkmıyor, zaten 3. parti hiçbir şey yüklü değil oyunlarım programlarım her şey lisanslı. Bu sorunu format atmadan nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,

Ctrl+ Shift + Esc tuşlarnı basıp "Başlangıç" sekmesinin görselini atar mısınz? Kullanmadığınız program vs varsa sağ tıklayın devre dışı deyin.

Merhaba arkadaşlar.
3 gündür PC'yi başlattığımız zaman CMD açılıp kapanıyor, virüs taraması yaptım bütün rehberleri izledim uyguladım fakat çözüm yapamadım. CMD için verilen bütün komutları denedim, virüs taramasından bir virüs çıkmıyor, zaten 3. parti hiçbir şey yüklü değil oyunlarım programlarım her şey lisanslı. Bu sorunu format atmadan nasıl çözebilirim?

CMD açılıp kapanması genelde yüklü olan sürücülerden biri çalışmaya başladığı zaman açılıp kapanır. Bu durum normaldir.

Merhaba arkadaşlar.
Görev yöneticisinde başlangıç kısmında şüpheli gördüğünüz uygulama varsa kapatın görev zamanlayıcısını kontrol edin.

Bazen çıkabiliyor, explorer.exe ile alakalı veya sürücüler ile alakalı komut satırları onlar.

Bende bunu google drive yapıyordu, ama sizde başka bir şey yapıyor olabilir, bir dahakine dikkat edin, görene kadar yeniden başlatın, gerekirse ağır çekim ile monitörü kaydedin ve öğrenin, ona göre yardımcı olabilirim.

Bende bunu google drive yapıyordu, ama sizde başka bir şey yapıyor olabilir, bir dahakine dikkat edin, görene kadar yeniden başlatın, gerekirse ağır çekim ile monitörü kaydedin ve öğrenin, ona göre yardımcı olabilirim.
Bilgisayarı her başlattığımda oluyor bu, 3 gün öncesinden farklı hiçbir şey yok, yüklediğim bir şey de yok, cmd açılıp kapanıyor. Autorun falan da yok regeditten baktığımda. Virüs taramasında temiz çıkıyor pc. Bugün kardeşim valorant oynarken pc kapanmış kendi kendine.

Yeni konular

Geri
Yukarı