CMD Offline KMS Client Windows etkinleştirme

aspcet576

Femtopat
Daha fazla  
Windows'u etkinleştirmek istiyorum ama para vermek istemiyorum ucuz key satan yerlerde 130 TL gibi bir rakama satılıyor ama bedavası varsa onu da verek istemiyorum.
Çünkü örenciyim bursum 1200 TL zaten.

Microsoft kaynağına göre bu kodlarla aktif edebilirim ama bir servere ihtiyacım var.
Burada GitHub'da serverler var ofline serverler var.
  • kms9.MSGuides.com
Genelde bunu kullanıyorlar sizce bir zarar verir mi?

Bu kodlar Microsoft maklaesinde geçiyor ama KMS ofline serverler güvenilir mi emin değilim.

Slmgr /ipk W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX
Slmgr /skms (KMS server)
Slmgr /ato

Ya da kendi KMS servrimi yapabilir miyim bilen varsa söyleyebilir mi? Şu an bende araştırıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu yapacağınıza forumda konusu açılan bat dosyası ile hwidgen yapabilirsin. Yeni bilgisayarıma ondan yapıp sonra tekrardan ne olur ne olmaz format attım. İnternete bağlandığı gibi bilgisayar etkinleşiyor.

Bana mailinizi verin size dosya atayım onunla etkinleştirin isterseniz Microsoft Office de etkinleştirilebiliyor

Bana mailinizi verin size dosya atayım onunla etkinleştirin isterseniz Microsoft Office de etkinleştirilebiliyor
Hocam bildiğim kadarıyla o programd bu sistemle çalışıyor ztn ben bu sistemin güvenliğini soruyorum güvenlik aradığım yerde forumdaki birinin vereceği programın bilgisayarımda çalıştırmayı düşünmem.

Hocam bildiğim kadarıyla o programd bu sistemle çalışıyor zaten ben bu sistemin güvenliğini soruyorum güvenlik aradığım yerde forumdaki birinin vereceği programın bilgisayarımda çalıştırmayı düşünmem.

VirusTotal sonuçlarını atayım isterseniz ayrıca bu foruma dosya gönderilirken virüslü olup olmadığı kotrol ediliyor diye biliyorum ve ben sizin bilgisayarınıza virüs bulaştırınca ne kazanacağım öbür tarafta sevap point mi?

Buyurun VirusTotal sonuçları.
İsterseniz atabilirim.

Son düzenleme:
VirusTotal sonuçlarını atayım isterseniz ayrıca bu foruma dosya gönderilirken virüslü olup olmadığı kotrol ediliyor diye biliyorum ve ben sizin bilgisayarınıza virüs bulaştırınca ne kazanacağım öbür tarafta sevap point mi?

Buyurun VirusTotal sonuçları.
İsterseniz atabilirim.
Bunu araştıranlar için söylüyorum bu konuyu araştırdım.
Bu programlar ve bu kod zararlı zaten kod porgramın aynısı sadece derlenmiş.

Bunun içinde ne kadar virüs yok diye görüntülesede bu yanlış araştırmadıysam şirketler için
makinalara aktifleştirme ve updateleri kontrol etmeye yarıyor.

Yani bunun olması için bir servere ihtiyacınız var bunun içinde internetteki serverler kullanılıyor bunu yapıınca windows aktifleşiyor ama wndows updateti aldığınız yer değişiyor ve o serverden alıyorsunuz yani adam size ne gönderirse windows update indiriyor yani zararlı bence kulanmayın gidin 30 tl lik key alın dediğim gibi dediklerm belki yanlış olabilir ama araştırdığım kadar konuşuyorum yani kullanmak isterseniz kullanabilirsiniz ama sorumluluk size ayit

Bunu araştıranlar için söylüyorum bu konuyu araştırdım.
Bu programlar ve bu kod zararlı zaten kod porgramın aynısı sadece derlenmiş.

Bunun içinde ne kadar virüs yok diye görüntülesede bu yanlış araştırmadıysam şirketler için.
Makinelara aktifleştirme ve Update'leri kontrol etmeye yarıyor.

Yani bunun olması için bir servere ihtiyacınız var bunun içinde internetteki serverler kullanılıyor bunu yapıınca Windows aktifleşiyor ama Windows updateti aldığınız yer değişiyor ve o serverden alıyorsunuz yani adam size ne gönderirse Windows Update indiriyor yani zararlı bence kulanmayın gidin 30 TL'lik key alın dediğim gibi dediklerm belki yanlış olabilir ama araştırdığım kadar konuşuyorum yani kullanmak isterseniz kullanabilirsiniz ama sorumluluk size ayit.

Ben 8 yıldır Windows kullanıyorum her seferinde de bu şekilde etkinleştirdim ve hiçbir sıkıntı yaşamadım özellikle 3 farklı USB'ye yedeklemistim hem Windows hem de Office olduğu için yani şimdiye kadar hiçbir şekilde bir güvenlik sıkıntısı olmafi ayrıca Windows 11 kullanıyorum şu an dev Channel yan komşumuz da aynı şekilde onun cihazı mağazadan alınırken ekstra işletim sistemini satın almışlar ben İSO ile kurmuştum ama benim bilgisayara gelen güncelleme ile onunkinine gelen arasında hiçbir fark yok bugün benimkine yeni güncelleme geldi bizde misafirlik için onlara gidecektik PC'yi kapatcaktim kapatmadan önce bakayım dedim güncelleme var mı diye gelmiş yenisi resmini çektim komşuya gittim onda da denetledim bu güncelleme onda da geldi sürüm numarasına kadar ayni yani başka yerden almıyor güncellemeyi
Hangi kaynaktan araştırdınız da bu yanlış bilgileri edindiniz acaba?

gidin 30 tl lik key alın
Ona verecek kadar paramız olsa zaten nelerimiz olurdu şimdiye kadar 😊

Geri
Yukarı