Çözüldü CMD'siz format atarken sorun

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Fregat.

Hectopat
Yer
Yerel Disk (C:)
Daha fazla  
Arkadaşlar CMD ile format atma adında bir konu açmıştım. Tam yapıyordum ama o format işleminde disk yönetimi kısmını yaparken aşağıdaki gibi sorun ile karşılaşıyorum. Evet desem bir sorun olur mu tamsa13 adlı kanaldan aldığım video ile yapıyorum. Sorun aşağıda.

20200516_235241.jpg

@Fregat., ilk önce bilgisayarınızda Windows 10 işletim sisteminiz için Iso dosyası ve Rufus programı bulunuyor mu?
İso Dosyam Hazır Durumda Ama Rufüs Yok
İso Dosyam Hazır Durumda Ama Rufüs Yok
Hemen indirebilirim

Rufus programını da yükleyin ve aşağıdaki adımları uygulayınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu an yükledim ama bir sorunum daha var flash belleğim 2 TB Ama 1 Gb dosyaya 1 saat bekliyorum.flash belleğin içine dosya atarken bunun sebebi nedir biçimlendirmeyii denedim ama bir işe yaramadı ne yapmalıyım.

@Fregat., USB belleğiniz 2 TB ise bilgisayarınızın hızından dolayı yavaş bir şekilde yüklenebilmektedir. Videodaki adımları uygularsanız, sorununuz kalmayacaktır. Videoda Rufus programı kendisi belleğinizi biçimlendirecektir.

Hahaha Şaka gibi Rufus Belleğimi bile görmedi

@Fregat., USB belleğiniz 2 TB ise bilgisayarınızın hızından dolayı yavaş bir şekilde yüklenebilmektedir. Videodaki adımları uygularsanız, sorununuz kalmayacaktır. Videoda Rufus programı kendisi belleğinizi biçimlendirecektir.

Rufus flash belleğimi görmedi

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (12).png
    Ekran Görüntüsü (12).png
    18,8 KB · Görüntüleme: 32

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (13).png
    Ekran Görüntüsü (13).png
    25,7 KB · Görüntüleme: 26
Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı