Format atarken elektirik kesildi

Peki F11 ile açtığınız boot menüde Flash seçtiğiniz de bir fark oluyor mu?
O kısımda bu seçenekler var flashı göremedim 367716

Şimdi yine iş karıştı, az önce F11 ile açtığınızı söylediğiniz listenin altta ki olduğunu söylediniz.
367717

Şimdi ise değişti ve alttaki oldu.
367718

Neyse, yeni donanım taktığınızı varsayıyorum.
Bu listede Generic Flash yazana bastığınızda bir fark oluyor mu?

Merhaba, bilgisayarima format atmaya karar verdim. ISO dosyası indirip USB'ye çevirdim flasha bu dosyayı attım. Windows 10 kurulum yerine geldim. Fakat diskleri biçimlendirdiğim de bilgisayarı kaza ile kapattim tekrar format için adımları uyguladiğimda format ekranı gelmedi. Boot option #1 kisminda USB Flash seçili fakat bilgisayarı açtığımda Reboot and select proper Boot device hatası alıyorum. Her seçip başlattığımda ise bilgisayar yine ayni hatayı veriyor kısaca format USB'sini açmıyor bilgisayara tahminimce HDD sifirladigimdan girmiyor ne yapmam gerek bilgisayarı kurtarmak icin. ECS anakart BIOS'unu kullanıyorum.

Şimdi beni dikkatlice oku! ve yazdığım şeylerin aynısını yap,çok büyük olasılık sorun çözülecektir.Kasayı aç Windows Ssd ve Hdd ikisinin sata portu kablosunu çıkar sonra Usb’yi bootlamayı dene büyük ihtimal boot edecektir sonra Sata kablolarını takıp biçimlendirip format at sorun çözülürse mesaj atarsın.

Şimdi beni dikkatlice oku! ve yazdığım şeylerin aynısını yap,çok büyük olasılık sorun çözülecektir.Kasayı aç Windows Ssd ve Hdd ikisinin sata portu kablosunu çıkar sonra Usb’yi bootlamayı dene büyük ihtimal boot edecektir sonra Sata kablolarını takıp biçimlendirip format at sorun çözülürse mesaj atarsın.
Kabloyu çıkarıp usb boot yapıldı yani boot option 1 de usb var ama pc yi açtığımda yine bu ekran geliyor 367720
Bu resimde USB Flash yazana tıkladığınızda açılacak pencerenin resmini de atar mısınız?
Eki Görüntüle 367719

Dosya Ekleri

• 1549678717331-1737535444.jpg
    1549678717331-1737535444.jpg
    289,2 KB · Görüntüleme: 52
Peki altta ki resimde seçili olan yani P3: listelenmiş olana tıkladığınızda her hangi bir pencere açılıyor mu?
367722

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı