Çözüldü Coca Cola Energy kodu nerede?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Furkan17TR

Megapat
Makaleler
5
Yer
Merkez/ÇANAKKALE
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcılığı 2. Sınıf Öğrencisi
Merhaba.

Bugün A-101'den Coca Cola Energy aldım RP için. Ama kod yok. 5 haneli bir kod var, onu DahaDaha kabul etmiyor. Kutunun üstünde koda benzer bir şey de yok.

Nereye yazdılar bu kodu?

Çözüm
Eki Görüntüle 1197233

Kapak delik. Yani kod yok kapakta.

O delik kısmının kesildiği yerde de 5 haneli kod var. Dahadaha kabul etmiyor. Ve o kod, diğer 3 şişeyle aynı kod.

Başka bir yerlerde olmalı. Veyahut benim kolam bozuk diyeceğim ama marketteki diğer kolalar da ayni şekilde.

Hocam şişelerin üzerinde daha daha uygulamasının simgesi olması lazım. Siz hediyelilerden değil de klasik olandan almış olabilirsiniz.
Kapağın altına baktınız mı?

250ml olanların açma halkasının altında.

100.000 stoğu var dolduysa RP'ler durdurulacak ve verilmeyecek yazıyor. 1 ihtimal.
Kapağı eğip bükerek kodu almış olabilirler. 1 ihtimal.
Dahadaha üyelik kısmında yanlış bir bilgi vermiş olabilirsin bir ihtimal.

IMG_20211024_134547_867.jpg

O delik kısmının kesildiği yerde de 5 haneli kod var. Dahadaha kabul etmiyor. Ve o kod, diğer 3 şişeyle aynı kod.

Başka bir yerlerde olmalı. Veyahut benim kolam bozuk diyeceğim ama marketteki diğer kolalar da ayni şekilde.

Eki Görüntüle 1197233

Hocam şişelerin üzerinde daha daha uygulamasının simgesi olması lazım. Siz hediyelilerden değil de klasik olandan almış olabilirsiniz.

Çözüm

IMG_20211024_140452_420.jpg

Sağdaki geçen sene aldığım Coca Cola Energy. Özel kutusu vardı. 4 tane 16 TL.

Dikkatsizlik sonucu 16 lirayı çöpe attım :/. Dikkat edin kutuda karekod olması lazım.

Acaba kapak, kodun bir kısmını kapatıyor mu diye açtım bir tanesini. İade de edemem. Alacak arkadaşların bilgisi olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı