Çocukken alınan dikkat eksikliği raporu MSÜ'den subay olmaya engel midir?

1000bull

Centipat
Daha fazla  
Küçükken çocuk psikiyatriden dikkat eksikliği raporu aldım. Subaylık için engel midir? Bazı yerlerde engel, bazı yerlerde sıkıntı olmaz diyorlar. Subay olamazsam sözleşmeli er olabiliyor muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Küçükken çocuk psikiyatriden dikkat eksikliği raporu aldım. Subaylık için engel midir? Bazı yerlerde engel, bazı yerlerde sıkıntı olmaz diyorlar. Subay olamazsam sözleşmeli er olabiliyor muyum?

Hocam benzeri başıma gelecekti. Küçükken derste sıkıldığımda uyuyor, dalıp gidiyordum bunu da dikkat eksikliği sandılar ama bence alakası yok çünkü sevmediğin bir şeyi yaparken insan otomatikman sıkılır. Psikiyatriye gittik kadın direk ilaç vermeyi teklif etti alırsam asker ve polis olmayacağımı söyledi bende almadım, psikiyatri bir şey demediyse bence sıkıntı olmaz.

Aga bazıları mülakattaki kişilerin insiyatifine bağlı dediler.
Artık GATA bakmıyor 3 tane devlet hastanesinden birine TSK'dan sevkli olarak gidiyorsun sallıyorum psikoloji polikinliğine girdin adam psikiyatrik geçmişine bakıyor eğer tanı varsa kağıda tanı vardır yazıyor sorular soruyor sonra heyet karşısına çıkıyorsun kağıdında yazan tanılara göre eliyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı