Çocukluğumdan beri gördüğüm kabus

Ben bir defa hasta olmuştum. Gece boyunca kabus gördüm. Kabusta benim ellerimi ve ayaklarımı bağlamışlardı. Beni ateşe atacaklardı. İşin garip yanı da çizgi film gibi gözüküyordu her şey. Tam beni ateşe atacakları sırada hep uyanıyordum. O gece en az 5 defa o rüyayı gördüm. O zaman daha küçüktüm çok korkmuştum ama şimdi olsa korkacağımı sanmıyorum.

Ben de bazen uyurken rüyamda hep birileri konuşuyor, hatta o kadar gürültülü konuşuyorlar ki gecenin bi' yarısı kalkıp "susun be!" diye bağırıyorum, ama uyandığımda bakıyorum ki odada benden başkası yok ve hiç ses yok. Kafamın içindeki sesler benim gerçeklik algımı bozuyor.
Kanka senin artık tedavi olman gerekiyor çok ciddiyim

Öncellikle yaşım 16 normalde ruhlar veya paranormal varlıklara inanmam. Bugün yine kabus gördüm çok moralim bozuldu ve yine aklıma gelmişken sizlere de sormak istedim. Anlatıyorum o zaman çocukluğumdan beri kabus gördüğüm zaman hep aynı kabusu görürüm benimle alıp veremeyen ismini bilmediğim yüzünü görmediğim garip varlık var yalnız olduğum karanlık bir ortam içinde çıkar onu fark edip kaçmaya çalışınca bir anda felç oluyorum ve uyanıyorum.
Seve seve FNAF oynayan birisi değilim ama buna benziyor diyebilirim. Temsili resim.
Eki Görüntüle 1266128
Nazar falan olabilir besmele çekerek yat bir de arada bir Kuran oku

Kanka senin artık tedavi olman gerekiyor çok ciddiyim
Yok ya o kadar ciddi sorunlarım yok bence. Beni psikolojik olarak rahatsız eden tek şey takıntılarım. Zamanında bu konuda tedavi olmaya çalışsaydım çok daha iyi olurdu tabi ama artık geçti. Belki gelecekte kendi ayaklarımın üzerinde durmaya başlarsam giderim.

Bir kabus görmüştüm çok korkmuştum, yakın zamanda oldu. Gecenin bir vakti bir parktayım ve bir adam bana dedi ki burda tecavüzcü olur burda delikler olur dedi bana doğru koşmaya başladı, imdat diye bağırıyorum sesim çıkmıyor. Orda bitti rüya cidden korkmuştum. :(

Yeni konular

Geri
Yukarı