Çocukluğunu yaşayamayan insanlar büyüyünce nasıl olur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Utanmak insanın belli şartlarda kendini terbiye etmesidir kötü birşey değildir bu algıdan kurtulun, tabi bu utanmanın sosyofobiğe dönüştüğü noktalar hariç.
Küçükken tembeldim/çalışkandım utangaçtım sosyal bir insandım olarak düşünme böyle düşünürsen kaybedersin.
İnsanların sana yönelik eleştirilerine de kulak verme ki bu hayatta yol alabilesin.
Yani söylenecek fazla birşey yok 2-3 tane yeri belli arkadaş size yeter çevrem geniş olsun çok sosyal olayım kafelerden çıkmayayım sohbetim bol olsun kafası gereksiz bir kafa.

Aslında anladım. Zaten sadece yardıma ihtiyacı olan insanlarla konuşuyorum, bu sebepten ya onlar bırakıyor, ya da ben güzel bir dil ile anlatıp ayrılıyorum. Dengeyi bulmuş gibiyim şu an, yaşınızı affınıza sığınarak sorsam?

Ortalama bir Y kuşağı diyeyim yeterli. Askerlik, üniversite, gece hayatı, ilişkiler ne varsa eledim son 2 yıldır huzura eriyorum (bu sene virüs sağolsun bir yandan da). Kafanda saçma bir tip belirmesin ama Asmalı'da Indigo, Kasette, Machine Club bizden sorulurdu sonra hepsi kapandı gitti biz de emekli olduk. 😂

Ne olmuş pp'ye?

c.jpg

Ortalama bir Y kuşağı diyeyim yeterli. Askerlik, üniversite, gece hayatı, ilişkiler ne varsa eledim son 2 yıldır huzura eriyorum (bu sene virüs sağolsun bir yandan da). Kafanda saçma bir tip belirmesin ama Asmalı'da Indigo, Kasette, Machine Club bizden sorulurdu sonra hepsi kapandı gitti biz de emekli olduk. 😂
Ben sizi 17-18 yaşlarında bekliyordum. Şaşırdım açıkçası.

Ayrıca burası Technopat'ın derinlikleri olmaya başladı. Umarım birisi raporlamaz da burada kalır.

Liseye geçene kadar kendimi pısırık olarak tanımlardım fakat lise de çenem düşmeye başladı, bir özgüven geldi. Üniversitede daha da rahatladım ve şu an iş hayatımda da iletişim konusunda kendimi başarılı buluyorum. Lise ve üniversitede tüm etkinliklere katıldım, oratoryo, konferans, tanıtım, fuarlar gibi etkinliklere katıldım. Şu videoda günlük bir konuşma tarzında çekildi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben sizi 17-18 yaşlarında bekliyordum. Şaşırdım açıkçası.

Ayrıca burası Technopat'ın derinlikleri olmaya başladı. Umarım birisi raporlamaz da burada kalır.

Karantinadan beri buradayım, evden çalışıyorum bir yandan da kripto paralarla uğraşıyoruz sıkıntıdan yapacak bir şey yok, İstanbul'da virüs kapmayanı dövüyorlar zaten. Takılıyorum evde, tek sıkıntı düzenli spora gidememek. Yalnız şimdi 17-18 yaşında olmak istemezdim o 10 sene önce daha güzeldi ortam, piyasa, ekonomi vb. özellikle 3 senedir iyice berbat oldu. En son İstiklal'e gittiğimde sağda solda bağdaş kurmuş suriler, afganlar vardı. Üzücü be.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı