Çocukluğunuzu yaşadığınız oyunu yazın

Call of Duty 4: Modern Warfare. Halen daha zevk alarak oynuyorum :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Küçüklüğümün efsane oyunu.

80_Days_PC_cover.jpg

Çoğu kişi bilmez ama benim oyunum 80 Days'di, annem her hafta marketlerde tanesi 2.5 liraya satılan CD'li oyunlardan alırdı farklı farklı, hiçbir zaman bana sormazdı hep kendisi görür kapağını beğenirse alırdı bende heyecanla beklerdim. 🤣

Bir gün bu oyunla geldi "al 80 günde devri alem diye bir oyun aldım sana" dedi, çok önyargıyla yaklaşmıştım çünkü vurdulu kırdılı ateş etmeli oyunlardan öte değildi oyun bilgim, o zamanın gerçekten güçlü bir oyun bilgisayarına sahiptim, vefat eden bir yakınımızın eşi bana bırakmıştı o bilgisayarı... GeForce 7800 GTX, AMD Athlon 64 4000+'lar, çok şanslıydım.

Bu oyun cidden beni dumura uğratmıştı, kendine özgü yarı açık dünyası, farklı medeniyetlere ve ülkelere gidip gittiğimiz yerin koşullarına uyum sağlamamız, steampunk icatları, müzikleri... Her şeyiyle oynamaktan çok keyif almıştım...

GTA Türk.
CS 1.6.
NFS Most Wanted.
NFS Undergraund 2.
Facebook oyunlarından da Blockade Classic(Şu anda steamde mevcut ve hala oynuyorum )
Agario.
Max Payne serisi.
Call of duty serisi.
Ve sadece az bir kesimin bildiği SüperCan.
Tarayıcı oyunları olarak da Kaktüs Adam,
Kafa Topu.
İkili çatışma.
Ateş ve Su.
Çiflik Yarışı .(Bu da çok güzel bir oyundu 2 kişilik.)
Microsoft un oyunlarını hiç oynamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı