Çocukluk aşkıma aşığım

Nasıl yapacağımı tam olarak bilmiyorum hocam sorun bu zaten psikolojisi nasıl hiç bilmiyorum. Ağırdan alacağım ama ne yapmalıyım tam olarak bilmiyorum. Film gecesi yapınca bazen kafasını omuzuma koyuyor. Bende sarılıyorum ama yok bir şey söyleyemiyorum öyle geçip gidiyor zaman.

Kız zaten sana yanaşıyor sende yanaş. İltifat et saçlarını çok özlemişim kokusu çok güzel falan de işte.

Ne gibi yanlış anlaşılabilir ki hocam?
Belli mi olur hocam, sevdiği vardır belki.

Zaten kaçırmayı göze alamam hocam. Onca yıl sonra karşıma tekrar çıktı.
Topuğunuza kuvvet hocam, bastırın. Bizi de habersiz bırakmayın :)

Hocam bu foruma nolmus böyle ya ergen kitle çoğalmış gibi ayıp gerçekten yazılan şeyler kalp kırıcı,ahlaksızca ve saygısızca bir zamanlar kaliteli bir kitle vardı çoluk çocuk dolmuş şimdi..
Hiçbirini ciddiye almayın hocam, lise aşkı değil bu.

Kız zaten sana yanaşıyor sende yanaş. İltifat et saçlarını çok özlemişim kokusu çok güzel falan de işte.
Hocam iltifat ediyorum zaten ama bir yere kadar sonra sıkışıyorum. Gözlerin çok güzel gökyüzü gibi masmavi ya da saçların altın gibi sap sarı dedikten sonra gülerek teşekkür ediyor ve o iş Orada bitiyor iltifat sohbeti pek açmıyor.

Sevdiği varsa bile hocam bir insan o kadar samimi davranır mı?
Konuyu tam olarak okuyamadım hocam, üzgünüm.

Sevdiği olsaydı ben bilirdim hocam arada bir evinde kalıyorum bir erkek arkadaşı olsaydı illaki sorun çıkartırdı ya da bana bahsederdi yani aramızda bi sınır olurdu illaki.
Hocam bu kadar samimiyseniz şaka maiyetinden bi sorsanıza? Tamam derse yaşarsınız, olmaz derse şakaydı dersiniz :D

Geri
Yukarı