Çocukluk bilgisayarımı buldum!

SorryForDeadYou

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Konya
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır cezalı olduğum için bu konuyu yazamadım, yazmak için de çatladım ve sonunda cezam bitti.
Neyse. Konuya gelecek olursak, çocukluk sistemimi eniştemin dükkanına gittiğimizde bulduk. Babamla eniştemin dükkanına ziyarete gittik ve konu açıldı. Çocukluk sistemim eniştemin dükkanında duruyormuş meğer :D. Babam şimdiki sistemimi alacağımız zaman ona vermiş. Parçalar eskiye göre harika bence :D. O yaptığım parça değiştirmeler falan hep aynı duruyor hiç ellenmemiş, sadece kasası yoktu o da başka birine vermiş eniştem.
Eve geldim ve büyük bir heyecanla sistemi topladım.
Sistem:
*ASUS P4S533-MX ANAKART
*İNTEL CELERON 2.00 Ghz. İŞLEMCİ
*NVIDIA 6200A EKRAN KARTI
*40GB MAXTOR HDD
*1 GB DDR 400Mhz. RAM
*250W PSU
Sistemi ateşledim ve hayretler içinde içinde Windows XP vardı. Çok sevinmiştim. Çocukluk sistemimi bulmuştum. Bilgisayara şu an denemek için Windows XP Vienna Edition kurdum fakat ingilizce :(. Serius Sam 2 oynayım dedim açmadı, Flat Out açmadı, sadece Hard Truck oynayabiliyorum :).
*Siz bu sistem ile ne yapardınız?
*Hangi oyunları yükleyeyim?
*Quake 3 bulamadım :(.
*Bilgisayarı kendimi geliştirmek için kullanacağım.
*Windows XP Vianna Edition'u nasıl Türkçe yaparım?
Yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum :).

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı