CoD 4 Modern Warfare bölüm takıldı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Son düzenleyen: Moderatör:

iw3sp, oyunun crack versiyonunun exe'sidir.

Eğer oyunu satın alıp sorun yaşarsanız yardımcı olabiliriz, çünkü forumda korsana destek yok.

İW3sp, oyunun crack versiyonunun exe'sidir.

Eğer oyunu satın alıp sorun yaşarsanız yardımcı olabiliriz, çünkü forumda korsana destek yok.

Biz bunlara para veriyoruz(Steam'e falan) onlar bize pixel veriyor. En iyisi tahtayla gerçek hayat oynarım.

biz bunlara para veriyoruz(steama fln) onlar bize pixel veriyor en iyisi tahtayla gerçek hayat oynarım
Git oyna ne yapalım? Bir de artist artist .exe crack gerisi orijinal? Hangi mantık bu? Ne mantığı? Kendi kafanıza göre saçma sapan şeyler uydurmayın, bariz korsan oynuyorsun. Korsana destek yoktur sosyalde. Bir de kızgın atıyorsunuz, yazık gerçekten insanların emeğini hiç etmek...

Biz bunlara para veriyoruz(Steam'a falan) onlar bize pixel veriyor en iyisi tahtayla gerçek hayat oynarım.

Bir o yapımcının yerine kendinizi koyun, o kadar para dökülen bir oyunu siz emek hırsızlığı yaparak crack oynuyorsunuz. Bu kötü değil mi sizce de?

Git oyna ne yapalım? Bir de artist artist .exe crack gerisi orijinal? Hangi mantık bu? Ne mantığı? Kendi kafanıza göre saçma sapan şeyler uydurmayın, bariz korsan oynuyorsun. Korsana destek yoktur sosyalde. Bir de kızgın atıyorsunuz, yazık gerçekten insanların emeğini hiç etmek.

Bir o yapımcının yerine kendinizi koyun, o kadar para dökülen bir oyunu siz emek hırsızlığı yaparak crack oynuyorsunuz. Bu kötü değil mi sizce de?

Para olsaydı ihtiyacım olmazdı. Ne yapalım oyun da mı olmaz? Her şey parayla mı? Yani yaşam paramı yani doğru söylüyorlar. Fakiri ezen zengindir. Acaba sizde ermeni kanı mı var?

Para olsaydı ihtiyacım olmazdı ne yapak oyundamı olmaz her şey paraylamı yani yaşam paramı yani doğru söylüyorlar fakiri ezen zengindir acaba sizde ermeni kanımı var.
Dostum fotoğraf atabilir misin? İstersen save dosyası indiirip o bölümü geçebilirsin ayrıca.

Git oyna napak? Bir de artist artist .exe crack gerisi orijinal? Hangi mantık bu? Ne mantığı? Kendi kafanıza göre saçma sapan şeyler uydurmayın, bariz korsan oynuyorsun. Korsana destek yoktur sosyalde. Bir de kızgın atıyorsunuz, yazık gerçekten insanların emeğini hiç etmek...

Git zengin malikande zengin oyuncaklarınla oyna.

Dostum fotoğraf atabilir misin? İstersen Save dosyası indiirip o bölümü geçebilirsin ayrıca.

Dostum fotoğraf atabilir misin? İstersen Save dosyası indiirip o bölümü geçebilirsin ayrıca.

Hızır gibi yetiştin çok sağ ol.

Para olsaydı ihtiyacım olmazdı ne yapak oyundamı olmaz her şey paraylamı yani yaşam paramı yani doğru söylüyorlar fakiri ezen zengindir acaba sizde ermeni kanımı var.

Şu basit konuyu Ermeni'ye bağladın ya 🤣

Ben zengin miyim? Hayır. Bilgisayarım daha GTA San Andreas'da bile kasıyor. Fakat ben istesem crack kullanırım fakat oyun oynamam zorunlu değil. Senin peki?

Kul hakkına girmek, oyun oynamamakdan daha kötüdür.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı