CoD Black Ops vs CoD Modern Warfare

ErdemdDL

Hectopat
Daha fazla  
RAM
4 GB DDR3
SSD veya HDD modeli
300 GB
Ekran kartı
HD 6300M
İşlemci
i3-380M
Hangi seriye girişmeliyim? Elimdeki sistem ile hangisinde gitmem daha iyi olur? Grafiğe ve hikayeye önem veriyorum ayrıca eylül'e yakın yeni bilgisayar alıcağız. Yani ilerdeki oyunlarında sorun yasamam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazın düşündüğüm kadarıyla Modern Warfare 3'lemesini açar. Benim i3 M380, AMD HD 5000 ve 2 GB RAM'li sistemim MW1'i oynatabilmişti.

Black Ops'ta ise ilk oyunu anca oynayabilirsin ki onu bile doğru dürüst oynatır mı emin değilim.
2. dünya savaşı temasını seviyorsan Waw'ı da oyna. Black Ops'un öncesini anlatıyor.

Hangisi daha iyi diye sorarsan hepsi harikalar aslında. Bu 5 oyunu da oynayıp bitirdim ben.

Black Ops çeşitlilik olarak harika bir oyun. Oynanış mekanikleri çeşitliydi, silahlar güzeldi, hikaye güzeldi, bölümler güzeldi. En sevdiğim CoD oyunu kendisi.

Modern Warfare'ler de hikayesi, bölümleri, karakterleri harikaydı. Oldukça güzel bir seri o da.

Ben MW1-MW3-MW2-waw-bo şeklinde bitirdim. O yüzden öncelikle Modern Warfare serisini oynayıp bitirmeni tavsiye ediyorum. Ardından da waw ve Black Ops'u oynarsın.

Yeni bilgisayarına geçince de BO2 ve Cold War'ı, sonrasında MW 2019 ve yeni MW2'yi de düşünebilirsin bu serilerden.

Yeni konular

Geri
Yukarı