CoD BO2 Açılmama Sorunu

EnverKaan

Hectopat
Daha fazla  
Geçenlerde amcamın yanına geldim ve bilgisayarındaki COD4'ü bitirdim. Sonra Black Ops 2'yi gördüm. Ama açamadım. Amcam oyunu internet kafeden aldığını ama açamadığını söyledi. Denedim açılmadı. 1-2 tane Crack denedim olmadı. Ben de bu oyunda sıkıntı var dedim. Zar zor 15 GB oyunu başkasının interneti ile indirdik. Ama ne kadar Crack varsa denedim. Tarih saati geri aldım yok. Klasördeki t6mp ve t6zm açılıyor. Oyuna giriyor ama ikisi de online onları istemiyorum. Hikaye modu yani t6sp açılmıyor. Ekrana hiçbir şey gelmiyor. Sistem gereksinimleri gayet yeterli. Redist içindeki DirectX ve Vcredistx86'yı da kurdum. Olmuyor. Sanki 1 Crack'lik işi var. Ama yok olmuyor. Oyunu SKIDROW olarak Torrent'ten kurdum. Böyle sıkıntılı olacağını bilsem 15 GB interneti başka oyuna harcardım. Yardım etmeye çalışan herkese şimdiden teşekkürler. Bu arada t6sp'ye basınca görev yöneticisinde bile görünmüyor. ( Oyun açılmazsa amcam boğazlayabilir beni yardım edin lütfen :)) Düzenleme: Steam kurdum ama giriş vs. yapmadım.
Oyunun orijinal dosyasından girince t6sp'ye görev yöneticisine geliyor ama hiçbir şey kullanmıyor. Ama orijinal dosyada da ne zombi ne de multiplayer açıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı