CoD Cold War vs CoD Modern Warfare

TursuG

Centipat
Daha fazla  
Şu an Steam'de %67 indirim ile iki oyun da 999 TL fiyattan 330 TL fiyatına düşmüş durumda oynanış açısından çok benzer olsalar da sizce hikaye olarak hangisi daha iyi?
Hangisini önerirsiniz?

Ben de aynı şekilde hikâye modu için ikisinden birini almayı düşünüyorum. Biraz araştırma yaptım ve Modern Warfare'ı almaya karar verdim. Çünkü Modern Warfare'ın hem grafiksel olarak hem de mekaniksel olarak daha iyi olduğunu düşünüyorum, ayrıca hikâyesi de Cold War'a göre daha uzun. Bir de eski Modern Warfare serisinin yeri bende ayrı olduğu için bu oyunun da kütüphanemde bulunmasını istiyorum.

Şu an Steam'de %67 indirim ile iki oyun da 999 TL fiyattan 330 TL fiyatına düşmüş durumda oynanış açısından çok benzer olsalar da sizce hikaye olarak hangisi daha iyi?
Hangisini önerirsiniz?
Ben Cold War'ı daha çok beğenmiştim hikaye konusunda. Tabii ki bu MW2019'nun berbat bir oyun olduğu anlamına gelmiyor. Her ikisi de alınca üzmeyecek oyunlar.

Ben de aynı şekilde hikâye modu için ikisinden birini almayı düşünüyorum. Biraz araştırma yaptım ve Modern Warfare'ı almaya karar verdim. Çünkü Modern Warfare'ın hem grafiksel olarak hem de mekaniksel olarak daha iyi olduğunu düşünüyorum, ayrıca hikâyesi de Cold War'a göre daha uzun. Bir de eski Modern Warfare serisinin yeri bende ayrı olduğu için bu oyunun da kütüphanemde bulunmasını istiyorum.
Ben Cold War'ı daha çok beğenmiştim hikaye konusunda. Tabii ki bu MW2019'nun berbat bir oyun olduğu anlamına gelmiyor. Her ikisi de alınca üzmeyecek oyunlar.
Bu oyunları hikayesi için alacaksanız lafım yok da eğer online hayalleri kuruyorsanız MW 2019’u hileciler ele geçirmiş durumda ve kimsenin umrunda değil oyun oynanmayacak hale geldi. Haberiniz olsun diye dedim.

Bu oyunları hikayesi için alacaksanız lafım yok da eğer Online hayalleri kuruyorsanız MW 2019'u hileciler ele geçirmiş durumda ve kimsenin umurunda değil oyun oynanmayacak hale geldi. Haberiniz olsun diye dedim.

Online CoD oyunlarının mekaniğini sevmediğim ve oynayacak CoD seven arkadaşlarım olmadığı için Online oynamayı düşünmüyorum. Hikaye daha önde benim için.

Cold War'un hikâyesi 3-4 saat sürüyor diyorlar. Daha iyi olsa bile bu kadarcık hikâyeye değer mi bilemedim.
Modern Warfare de aynı şekilde sadece 15-20 DK. bir fark var

Online CoD oyunlarının mekaniğini sevmediğim ve oynayacak CoD seven arkadaşlarım olmadığı için Online oynamayı düşünmüyorum. Hikaye daha önde benim için.

Modern Warfare de aynı şekilde sadece 15-20 DK. bir fark var
Evet öyleymiş, ben yanlış biliyormuşum. Ama yine de mekanikleri ve grafikleri daha iyi olduğu için Modern Warfare'ı tercih edeceğim. Aynı zamanda modern savaş teması hoşuma gidiyor ve eski Modern Warfare serisinin de yeri benim için ayrı olduğu için bu oyunun da kütüphanemde bulunmasını isterim.

MW2019 da aynı uzunlukta hikaye moduna sahip. Kısa olması problemse farklı oyunlara yönelmeni tavsiye ederim.
Kısa olmasının problem olduğunu söylemedim. Aynı serinin iki farklı oyunundan birini tercih edeceksem, daha uzun süre oynayabildiğimi tercih ederim. Eğer hikâyenin kısa olması problem olsaydı Valhalla oynardım 😉

Yeni konular

Geri
Yukarı