CoD: Modern Warfare vs Black Ops Cold War

Darkin_49

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben Call of Duty Modern Warfare oyununu bir arkadaşımın evinde oynadım, çok da sevdim. Zaten multiplayer için alacağım. Şimdi ben Black Ops Cold War'u mu alayım yoksa Modern Warfare'i mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cold War beta videolarını izleyebilirsin , oyun çıkana kadar Warzone ile idare edebilirsin belki ama oynayacak olan yine sensin. İyice analiz ettikten sonra karar verebilirsin ikisi de keyifli duruyor.

Şimdi ben Modern Warfare alsam seneye de bu kadar oynanır mı ve hangi yılları anlatıyorlar.
Serverlar açık kalana kadar oynanır. Ki hala cod'un ilk oyunları bile oynanıyor sanırım. Geçen gün twitch'te gördüm. Modern Warfare herhangi bir yılı anlatmıyor. İlk oyunlardan gelen Captain Price, Gaz, Alex ile birlikte yeni bir hikaye var oyunda. Multiplayer ve diğer oyun modları hariç tabii ki. Cold War soğuk savaş döneminde geçen, o zaman ki silahların kullanıldığı bir oyun sanırsam. Bunları görmeden izlemeden sağlıklı bir fikir sahibi olamazsın. Yayın ve video izle bol bol.

Cold war daha mantıklı gözüküyor deniz savaşı falan güzel bir konsept çıksın bakalım izler karar veririz.

İkisini de oynayamıyorum. MW1 MW2 MW3 Adamdır.

Geri
Yukarı