CoD: MW 2019'dan ban yer miyim?

• Konuyu başlatan Zue
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 705

Zue

Hectopat
Daha fazla  
Steam üzerinden Warzone 2.0 betasındayken sebepsizce ban yedim. Ban yediğim oyunu iade ettim ama ban hala profilimde gözükmekte. MW 2019 satın alıp aynı Steam hesabı üzerinden oynarsam tekrar ban yer miyim?

Dosya Ekleri

• bgfe.PNG
    bgfe.PNG
    14,3 KB · Görüntüleme: 53
  • ds.PNG
    ds.PNG
    5,9 KB · Görüntüleme: 57
Steam üzerinden Warzone 2.0 betasındayken sebepsizce ban yedim. Ban yediğim oyunu iade ettim ama ban hala profilimde gözükmekte. MW 2019 satın alıp aynı Steam hesabı üzerinden oynarsam tekrar ban yer miyim?

MW2019 Battle netten al
Warzone 2.0 Battle netten oyna farklı tel numarası gir

Ban yediğin oyunu nasıl iade ettin?
İşte bende bilmiyorum ama bir şekilde iade ettim. 1099 TL'ye almıştım betasındayken.

MW2019 Battle netten al.
Warzone 2.0 Battle netten oyna farklı tel numarası gir.
Para Steam üzerinde var o yüzden Battle netten alamam. Warzone 2.0 farklı hesap açtığım anda tekrar banlanıyorum.

Para Steam üzerinde var o yüzden Battle netten alamam. Warzone 2.0 farklı hesap açtığım anda tekrar banlanıyorum.

Hocam biraz kötü fikrim var yeni Steam hesabı açıp farklı numara girip hediye etsen olabilir.
Belki IP üzerinden ban atıyorlardır

Hocam biraz kötü fikrim var yeni Steam hesabı açıp farklı numara girip hediye etsen olabilir.
Belki IP üzerinden ban atıyorlardır
Hocam ben oyunun bedavasını ilk önce deneyeceğim. Yeni steam hesabı açtım şimdi oyunun inmesini bekliyorum umarım ban yemem tekrardan.

Hile mi açtın? Yaptığın seçimlerin sonucunu tahmin etmeden hareket edersen böyle olur.
Sebepsiz yere yememişsin, üstüne üstlük incelenmişsin.

Eki Görüntüle 1848860
Otomatik mesaj atıyorlar sıfırdan açtığım yeni hesaplara önce under review uyarısı sonra ise your ban appeal has been reviewed and is final yazısı geliyor. Bir de üstüne üstlük incelenmişsin yazmışsın hiçbir şey bilmeden. Aynen incelendim otomatik mesaj ile.

Yeni konular

Geri
Yukarı