Çözüldü CoD MW 3 "Disc read error" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 7

Ersin Türkcan

Decapat
Daha fazla  
CoD MW 3 oynuyordum, kan kardeşler bölümüne geldiğim sırada oyundan attı ve bu hatayı gösterdi.

cod hata.png

İnternette hatanın çözümüne dair bir video göremedim, o yüzden denediğim bir yöntem yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyunu ve Battlenet'i tamamen kapatın. Call of Duty Modern Warfare\main klasöründeki

data0.dcache
data1.dcache
toc0.dcache
toc1.dcache

dosyalarını silin daha sonra Belgeler\Call of Duty Modern Warfare\players klasörüne gidin

ppsod.dat

bu dosyayı silin. Daha sonra Battlenet'i açıp direkt oynaya basın. Oyun dosyalarını doğrulamanıza gerek yok.
Oyununuz orjinal mi yoksa korsan mı?

Artı -1 Eksi
Neden Windows 7 kullanıyorsunuz? Oyun dosyalarını doğrulamayı deneyin. Hata geldiğinde rapor düşüyorsa olay görüntüleyicisi raporu da paylaşabilirsiniz.

Artı -1 Eksi
Neden Windows 7 kullanıyorsunuz? Oyun dosyalarını doğrulamayı deneyin. Hata geldiğinde rapor düşüyorsa olay görüntüleyicisi raporu da paylaşabilirsiniz.
Windows 7 ile konunun ne alakası var?

CoD MW 3 oynuyordum, kan kardeşler bölümüne geldiğim sırada oyundan attı ve bu hatayı gösterdi.

Eki Görüntüle 1007053

İnternette hatanın çözümüne dair bir video göremedim, o yüzden denediğim bir yöntem yok.
Oyun orijinal mi?

Ama bu sorunu hiç yaşamadım. Emin değilim.

Korsan ise dosyaları bozuk olabilir. Yeni mi yükliyip sorun mu oldu. Yoksa daha önceden oynarken mi yeni oldu?
Orijinal ise de dosyaları bozuk olabilir. Bunun korsan olup olmamasıyla alakası yok. Diğer yazdıklarınızdan da bir şey anlamadım. Konuyu uzatmak da istemiyorum, konu sahibinin geri dönüşünü bekleyelim.

Yükledigi sitede düzgün degildir diye dedim ama bunu hiç yasamadim.Dediğim gibi
He bir de araştidiğima göre Warzone oyununda da buna benzer hata veriyormuş. Ben bu oyunu PS3'ten oynayıp bitirdigim için emin değilim.

Geri
Yukarı