CoD MW'ye nasıl girilir?

emynemym

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta da yazdığı gibi sorunum şu ki bir tanıdığımdan CoD MW olan bir hesap aldım. Ama nasıl giriliyor bulamadım sanırım Warzone'un içinden giriliyormuş fakat benim ekranda sadece MW2 ve Warzone seçenekleri var. SS'de göründüğü gibi :(

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (10).png
    Ekran Görüntüsü (10).png
    3 MB · Görüntüleme: 39
Son düzenleyen: Moderatör:
Ne anlattığını o kadar anlamadım ki bugün anladığım şeyleride anlayamamaya başladım. MW aldıysan MW indirip oynıcaksın Warzone'la bir ilgisi yok MW2 aldıysan MW2'ye gireceksin.

Arkadaşlar başlıkta da yazdığı gibi sorunum şu ki bir tanıdığımdan CoD MW olan bir hesap aldım. Ama nasıl giriliyor bulamadım sanırım Warzone'un içinden giriliyormuş fakat benim ekranda sadece MW2 ve Warzone seçenekleri var. SS'de göründüğü gibi :(
Hatırladığım kadarıyla oyunu indirirken neleri indirmek istediğini soruyordu. Oradan sadece Warzone seçmiş olabilir misin?

Hatırladığım kadarıyla oyunu indirirken neleri indirmek istediğini soruyordu. Oradan sadece Warzone seçmiş olabilir misin?
olabilir bakmadım bile :(

silip tekrar yüklemeyi deneyeyim bari

Geri
Yukarı