CoD serisi Steam'e tekrar dönebilir!

Bir ara geliştirme sürecinde falan diye bir haber okumuştum, daha sonra World at War'un yeniden düzenlenmiş sürümünün geliştirildiği haberleri çıktı. Umarım Black Ops haberi doğrudur.

Reznov, World at War'da biraz sönük bir karakterdi, ama Black ops 1'de bizim 2. Captain Price'ımız oldu. Adam sadece tek bir oyunda kalbimize kocaman yerleşti. :)

Reznov, World at War'da biraz sönük bir karakterdi, ama Black Ops 1'de bizim 2. Yüzbaşı Price'ımız oldu. Adam sadece tek bir oyunda kalbimize kocaman yerleşti. :)

World at War zaten başlı başına sönük bir oyundu, hâliyle Reznov da sönük kalıyordu. Dediğin gibi Reznov, Black Ops 1'de kendini gösterdi; ama Black Ops 1'deki asıl parlak çocuk Woods'tu bence 😀

World at War zaten başlı başına sönük bir oyundu, hâliyle Reznov da sönük kalıyordu. Dediğin gibi Reznov, Black Ops 1'de kendini gösterdi; ama Black Ops 1'deki asıl parlak çocuk Woods'tu bence 😀

Yine de sovyet görevlerini ve zombi modunu oynarken çok keyif almıştım. Hikaye bölümünü arkadaşlarla birlikte oynarken, çok daha keyifli oluyordu. :D

Steam'e gelirse anında cracklenirler.

Hikayeyi oynarlar ama, online oynayamazlar. Steam'e geldiğinde, online kitleyi tekrar diriltebilirler. Oyunu satın alanların çoğu sadece MP oynamak için alıyor.
Her ne kadar ben oynamasam da Valorant'ın Steam'a gelmesi büyük hizmet olur. :D

Bu oyun zaten Epic Store'da var. Valve istese Steam'e de getirtir hocam, ama gördüğüm kadarıyla Valve bu oyunla pek ilgilenmiyor. :)

Activision, Steam'e geri döndü. :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı