CoD Warzone grafik ayarları nasıl olmalı?

Yer
North Memphis
Dostlar, CS:GO'yu ben hep en düşükte ve 4:3 1280x1024 de oynadım. CoD Warzone'da nasıl bir ayar yapmam gerek? Diğer oyunculara karşı dezavantajlı bir konumda olmak istemiyorum tabii ki.

Sistemim:
RX 580 4 GB.
i5 10400F.
HDD.
16 GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam oyuna girip kendi ayarlarımı atacağım şimdi size 🙂

Dostlar demek istediğim, sistemim kaldırmıyor güzel gözüksün oyun ama kasmasın değil. Düşük ayarda oynamak istiyorum ama grafikleri düşürdüğümden dolayı rakiplerimden geri kalmak istemiyorum. Atıyorum adam çalıya pusmuştur ama bende grafik ayarları çok iyi de olduğu için adamı daha zor görürüm, bunu istemiyorum. Düşük grafiklere alıştım ama bunun bana dezavantajı olsun istemiyorum. Önerileriniz nedir?

Hocam benim ayarlarım bu şekilde gölgeler falan hep düşüğe aldım Youtube'den de araştırmıştım bu ayarlar çok iyi hocam bi kaç şeyi isteğinize göre açık, kapatıp veya grafiğini yükseltebilirsiniz.Normalde SMAA 2X'de kullanıyordum 1'e aldım çok fark görmedim o yüzden 1'de soracak olursanız.

1.png

22.png

3.png

5.png

Hocam benim ayarlarım bu şekilde gölgeler falan hep düşüğe aldım YouTube'den de araştırmıştım bu ayarlar çok iyi hocam birkaç şeyi isteğinize göre açık, kapatıp veya grafiğini yükseltebilirsiniz. Normalde SMAA 2X'de kullanıyordum 1'e aldım çok fark görmedim o yüzden 1'de soracak olursanız.

Ekran kartım 4 GB ama sağ ol.

Ekran kartım 4 GB ama sağ ol

İşte attığım ayarları yaptığım gibi yap ben iki tane grafik ayarını yüksekte tuttum, ona göre 2. yüksekte olan ayarı ortaya alırsın ayarlarsın o şekilde.

Geri
Yukarı