CoD Warzone GTX 960 2G i5 4460 düşük FPS Sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

fyselfumut

Decapat
Oyunu 2 gündür oynuyorum. Grafikler çok ağır. Benim sistemim de eski ve düşük. Kaldı yine de oyunu açıyor. Fakat çok feci drop giriyor ve FPS sorunu rahatsız edici düzeyde. Nasıl çözebiliriz?

GTX 960 2G
i5 4460
8G RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de deneme fırsatım oldu. Training haritasında istikrarlı performans verdi tamam oynarım ben bunu dedim ta ki Battle royale haritasına girene kadar, dediğiniz gibi çok fazla drop oluyor. Henüz iyi optimize edilmediğini düşündürdü bana.

Sistemin yeterli değil pek çözülecek gibi durmuyor. 8gb ram yetersiz. 2gb ekran kartı olanların çoğunda oyun açılmıyor bile. Zaten sistemi iyi olanlarda bile sıkıntı var oyun henüz betada. Bütün ayarları en düşüğe almaktan başka çare yok gibi. 900p veya 720p de oynamayı deneyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
RAM'den kaynaklı bir sorun. Bu videodaki gibi en az 12 GB RAM istiyor oyun.
sizce ram alırsam ekran kartı yetersiz kalmaz mı hala
Sistemin yeterli değil pek çözülecek gibi durmuyor. 8gb ram yetersiz. 2gb ekran kartı olanların çoğunda oyun açılmıyor bile. Zaten sistemi iyi olanlarda bile sıkıntı var oyun henüz betada. Bütün ayarları en düşüğe almaktan başka çare yok gibi. 900p veya 720p de oynamayı deneyebilirsin.
bugüne kadarki tüm oyunları açtı ama bunda takıldı

Sistemin yeterli değil pek çözülecek gibi durmuyor. 8 GB RAM yetersiz. 2 GB ekran kartı olanların çoğunda oyun açılmıyor bile. Zaten sistemi iyi olanlarda bile sıkıntı var oyun henüz betada. Bütün ayarları en düşüğe almaktan başka çare yok gibi. 900P veya 720P de oynamayı deneyebilirsin.

Ayarları düşürsen bile Battle royale modunda bir etkisi olmuyor, ister çamur gibi oyna ister normal ayarlarda oyna drop devam ediyor.@288313'nin dediği gibi RAM sorunu da olması muhtemel ben de 8 GB ile denedim çünkü. Ama training haritasında 8 GB RAM hiçbir sıkıntı yaşatmıyor enteresan.

Evet kalır. Attığım videoda RX 5700 kullanılıyor ve oyun 7GB'den fazla VRAM kullanıyor. Tavsiyem ya sisteminizi güncelleyin ya da başka oyunlara yönelin.
sistemi güncellememe henüz gerek yok ileride alırım şimdilik normal ve low ayarda 4 gb ram alsam idare eder mi kasmadan
Ayarları düşürsen bile Battle royale modunda bir etkisi olmuyor, ister çamur gibi oyna ister normal ayarlarda oyna drop devam ediyor.@288313'nin dediği gibi RAM sorunu da olması muhtemel ben de 8 GB ile denedim çünkü. Ama training haritasında 8 GB RAM hiçbir sıkıntı yaşatmıyor enteresan.
internet ile de alakalı diye düşünüyorum droplar

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı