CoD Warzone hata vermeden atıyor

lanet oyunda son güncellemeyi yaptıktan sonra bende oyun içerisindeyken atıyo 10-15 dakka oynuyorum bazen uçaktan atlayınca paraşütü açtıktan sonra bazen yerdeyken koşarken donuyo donduktan sonra alt+tab yapmadan dakikalarca öyle duruyor alt+tab yapınca da oyun kapanıyo 4 gün öncesine kadar hiç bi sorunum yoktu yardımlarınızı bekliyorum

Yeni Sistem topladım ryzen7 5800x Nvdia GeforceRTX 3080, güzel fps le oyunu oynıyım dedim yok arkadaş, bazen oyuna girerken direk atıyor, bazen oyun açılıyor 1 dk sonra atıyor, Bazen oyuna giriyorum uçaktan atlıyorum sonra atıyor.
Ne hata veriyor ne bişey öyle kilitli kalıyor görev yöneticisinden sonlandırmak zorunda kalıyorum. İnternetteki tüm çözümleri denedim nafile. Varsa çözebilen söylerse şimdiden çok büyük duamı alır.

Yeni Sistem topladım ryzen7 5800x Nvdia GeforceRTX 3080, güzel fps le oyunu oynıyım dedim yok arkadaş, bazen oyuna girerken direk atıyor, bazen oyun açılıyor 1 dk sonra atıyor, Bazen oyuna giriyorum uçaktan atlıyorum sonra atıyor.
Ne hata veriyor ne bişey öyle kilitli kalıyor görev yöneticisinden sonlandırmak zorunda kalıyorum. İnternetteki tüm çözümleri denedim nafile. Varsa çözebilen söylerse şimdiden çok büyük duamı alır.
Aynı sorun bende de var. MW 2019 aldım oyundan atıyor çıldıracağım siz bir çözüm buldunuz mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı