CoD: Warzone PC'DE gamepad ile oynanır mı?

COD'daki aim assistin nasıl illet olduğunu kimse bilmiyor mu gerçekten burada? Kaç profesyonele oyunu bıraktırdı, kaçını controllera geçirtti bu aimbottan bozma aim assist. Özellikle CQB'lerde aim assistten dolayı kaybeden controller oyuncusu görmezsiniz neredeyse, vasat bir oyuncu olsa bile en iyi %5'lik dilimden oyuncuları kolaylıkla öldürebilir. Kısaca evet, oynanır.
PC üzerinden Gamepad ile oynayanlara dahil Aim Assist mi veriyor cidden?

Farkı mouse ve keyboard erişiminin olması. Oyuncular sadece aim assist olayından faydalanmak için gamepad kullanıyor o halde. Bana göre eşit değil.

Ha yok sandığınız gibi değil, gamepad takılıyken gamepadi algılıyor orada simgesi ile gözüküyor. O simge gözükürken aim assist açık kalır, klavye veya fareye eriştiğiniz anda direkt mouse simgesi gözükür karakterde, gamepad avantajı olan aim assist deaktif hale gelir. Yani gamepad takılıyken hiçbir fark yok.
COD'daki aim assistin nasıl illet olduğunu kimse bilmiyor mu gerçekten burada? Kaç profesyonele oyunu bıraktırdı, kaçını controllera geçirtti bu aimbottan bozma aim assist. Özellikle CQB'lerde aim assistten dolayı kaybeden controller oyuncusu görmezsiniz neredeyse, vasat bir oyuncu olsa bile en iyi %5'lik dilimden oyuncuları kolaylıkla öldürebilir. Kısaca evet, oynanır.
Yani sadece gamepad ile oynanarakta oyundan keyif alınır iyi k/d değerlerine ulaşılır mı diyorsunuz hocam ? Bunu merak ediyorum.

Yani sadece gamepad ile oynanarak da oyundan keyif alınır iyi K/D değerlerine ulaşılır mı diyorsunuz hocam? Bunu merak ediyorum.
Ben keyif almam ama şu an en iyi CoD oyuncuları controller oyuncuları. Nickmercs (bıraktı ama olsun), Aydan, Mutex, Zlaner, vs.

Merhaba, evet klavye ve mouse ile çok daha iyi oynanabilir ama klavye ve mouse çok sıktı artık beni.
Gamepad ile oyun oynamak daha keyifli geliyor. Fakat FPS oynarken zorlanıyorum, nişan alırken. PS5 ya da Xbox'ta oynayan arkadaşlar varsa nasıl alıştınız bu olaya, nasıl pratik yapılmalı? ne gibi ayarlar açılıp kapatılmalı, bilgilendirir misiniz?
Dostum oyun bunu destekliyor. Her zamanki gibi oyuna giriyorsun ve sistemine kol bağlıyorsun. Çoğu profesyonel kol ile oynuyor çünkü aim asist baya hile gibi çalışıyor. Oyunun bu sistemi de başarılı. Ayrıca çapraz platform desteği de mevcut oyunda.

Valla ben oynuyorum alışkanlık twitch youtube da izleyin cogu gamepad kullanıyor birinci sebebi konsol da fov yok ve tabi yuksek hz.
Controller alismak icin bol bol oynaman lazım surekli aim fight'a girmen lazim warzone da surekli oyle olmuyor normal cod multiplayerı oynamanı tavsiye ediyorum. Mw 2019 ve sonraı tam destekliyor pc de gamepadi
Ayarlar icin de ayrıntılı youtube da bolca video var.

Xboxta oynamaya yeni basladim zor fena halde yakın mesafelerde çok sorun yasamiyorum ama uzak mesafe sniper falan hiç kullanamıyorum birde kocaman uhd tv de oynuyorum kulalklik yok ses kasamiyorum tv de adamları görmekte zor oluyor bunlarında etkisi var. bana birkaç tavsiye verirmisiniz

Geri
Yukarı