CoD Warzone PUBG ve Fortnite devrini bitirebilir mi?

Fedely

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
ESTÜ / Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans 6.Yıl
Bu oyun PUBG ve Fortnite devrini bitireceği söyleniyor.
Doğru mudur?
Twitch ortamını kasıp kavuran bir oyundur.
1-2 aya devri bitecek bir oyun mudur? Apex Legends gibi midir?

Fortnite, güncel Oyun Dünya'sının Wolfteam'i gibi. Oyun sarıyor, zaman geçirirken keyif alıyorsunuz. PUBG'nin devrinin bitişi bu tarihlere yakın değil.

Call Of Duty herkesin hayatında bir kez ismini duyduğu, oynadığı bir oyun. Bu nedenle kemik kitleyi oluşturmak uzun sürmeyecek ve kendine yer edecektir.

Bence bitirdi bile. COD, çok tecrübeli bir oyun markası artık. Neredeyse tüm serilerini oynamış birisi olarak, mekanikleri benim çok hoşuma gidiyordu. Asıl mesele oynanış dinamikleri ve illegaliteye karşı nasıl bir tavır gösterecekleri. Online olan tüm oyunlarının baş belası hiledir, oyunları hileler bitirir. Zamanla bu soruya cevap bulacağız mutlaka.

Bence çıktığı gün bitirdi. Bu kadar mükemmele yakın bir BR oyunu oynamadım. Beni kanser üstüne kanser eden PUBG'nin batışını gözlerimle göreceğime çok mutluyum. Belki Fortnite değil ama PUBG'nin fişini çeker bu oyun.

Apex gibi bir anda parlayıp sonra düşmeyecektir, bunu henüz denemedim ilk COD BR modunu beğenmiştim eğer onun üzerine kattılarsa başarılı olur.

Yeni çıkan neredeyse bütün battle royale oyunları ilk 1-2 ay çok oynanır, ilgi görür. Önemli olan süreklilik. Bu yüzden konuşmak için erken. Ama oyunun FPS değerleri biraz düşük kalıyor. İyi sistem istiyor. Burası da önemli bir nokta.

COD Hiç bir şey yapamaz. Eski Modern Warfare, Black OPS, 1-2 sonrası çıkarttığı iğrenç oyunlarından sonra popülasyona göre hareket ediyor. Yok uzay teması yok Battle Royale. Apex de çok fazla oynanmıştı. Çünkü PUBG ve Fortnite güzel bir Battle Royale oyunu benzerini arıyor oyuncular bu yüzden fazla oynanıyor. Ama illa ki düşecektir. Böyle bir çıkış yakalayacaklarını sanmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı