CoD Warzone tekrar indirilme sorunu

oguzhan_d

Hectopat
Yer
istanbul/ümraniye
Daha fazla  
Merhabalar yaklaşık 10 gündür hiçbir problem olmadan oynadım oyunu fakat bu sabah bilgisayarı açtıktan sonra bir oyun atayım dedim. Oyun yüklü olmasına rağmen yeniden indirmeye başladı oyunu ve kendime göre ne yaptıysam iptal edemedim. Oyunun dosyaları yüklü olmasına rağmen neden indiriyor tekrardan hala anlamadım. Zaten 12mbs internetim var. Tekrardan 83 GB oyunu neden indirir anlamadım, ne olur yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun dosyaları içerisindeki indices klasörü altındaki endeks dosyalarını kesip masaüstünde bir klasöre atın, tekrar deneyin.

Bu soruna bir çözüm getiremediler. Nedeni oyun dosyalarının hasar görmesiymiş. Büyük update yapanlar oyunun hasar görmesi sonucu oyunu tekrar indirmek zorunda kalıyormuş. Bunu araştırıyoruz diyorlar. Resmi Battle.net

Lakin bakın şunu belirtmek isterim öncesinde: ben önce warzone indirmiştim ücretsiz diye bugün oyunu satın aldım single ve multi oynamak için ve ondan mütevellit böyle bir problem oldu

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı