CoD Warzone'da 8 GB RAM FPS düşmesi yapar mı?

Ayarlarda bir şeyleri değiştirerek sorunu çözebileceğinizi düşünmüyorum. Çözünürlük düşürülürse RAM kullanımı da paralel olarak azalabilir ancak 8 GB RAM ile Warzone oynayan arkadaşlarıma sorduğumda drop sorunu ile nadiren karşılaştıklarını söylediler. (1080P Low ayarlar)

Onların söylediklerine dayanarak pek sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum ancak ilk fırsatta RAM miktarınızı 16 GB yapmanız yararınıza olacaktır.

RX 580, Ryzen 5 2600x sistemim ile 8GB RAM varken çok drop yiyordum. 16 GB RAM aldım hiçbir drop kalmadı. Sonuç olarak Warzone için 8GB yetersiz.

Ayarlarda bir şeyleri değiştirerek sorunu çözebileceğinizi düşünmüyorum. Çözünürlük düşürülürse RAM kullanımı da paralel olarak azalabilir ancak 8 GB RAM ile Warzone oynayan arkadaşlarıma sorduğumda drop sorunu ile nadiren karşılaştıklarını söylediler. (1080P Low ayarlar)

Onların söylediklerine dayanarak pek sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum ancak ilk fırsatta RAM miktarınızı 16 GB yapmanız yararınıza olacaktır.

4 GB alsam droplar biter mi?

4 GB alsam droplar biter mi?

4 GB RAM alır 12 GB yaparsanız sorunu çözebilirsiniz evet ama 1-2 yıl sonra belkide daha da kısa sürede 12 GB'da yetmez hale gelecek.

Almışken bir 8 GB daha almak daha mantıklı olur sizin için.

Ancak bütçeniz yoksa 4 GB evet Warzone için 12 GB RAM gayet yeterli.

4 GB RAM alır 12 GB yaparsanız sorunu çözebilirsiniz evet ama 1-2 yıl sonra belki de daha da kısa sürede 12 GB'da yetmez hale gelecek.

Almışken bir 8 GB daha almak daha mantıklı olur sizin için.

Ancak bütçeniz yoksa 4 GB evet Warzone için 12 GB RAM gayet yeterli.

Teşekkürler yardımlarınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı