Code Geass'ın devamı çıkacak mı?

itswrathh

Femtopat
Daha fazla  
En sonki dizi sanırım diğer dizilerin devamıydı, gene filmler şeklinde veya anime şeklinde devam edecek mi yoksa son mu buldu? Son dizi ucu açık şekilde bırakıldı ne olacak merak ediyorum.

En sonki dizi dediğiniz şeyi anlayamadım. Code Geass Canon olarak sadece 1. ve 2. sezon olmak üzere tanesi 25, 50 bölümlük bir seri. Diğer film, OVA'lar vesaire Canon değil. Code Geass serisi 2. sezon 25. bölümde son buldu.

Ayrıca finalin ucu açık bir şekilde bırakıldığını düşünmüyorum. Finali izlediğim en iyi finallerden birisiydi. Spoiler vermeyeceğim fakat sadece Code Geass: Fukkatsu no lelouch filmi 2. sezonun finali bir tık değiştirilmiş bir şekilde "finalden sonra ne oluyor?"u konu alıyor. Sanırım demek istediğiniz şey bu.

En sonki dizi dediğiniz şeyi anlayamadım. Code Geass Canon olarak sadece 1. ve 2. sezon olmak üzere tanesi 25, 50 bölümlük bir seri. Diğer film, OVA'lar vesaire Canon değil. Code Geass serisi 2. sezon 25. bölümde son buldu.

Ayrıca finalin ucu açık bir şekilde bırakıldığını düşünmüyorum. Finali izlediğim en iyi finallerden birisiydi. Spoiler vermeyeceğim fakat sadece Code Geass: Fukkatsu no lelouch filmi 2. sezonun finali bir tık değiştirilmiş bir şekilde "finalden sonra ne oluyor?"u konu alıyor. Sanırım demek istediğiniz şey bu.

Evet özet filmlerde bazı şeyler değiştirilmişti code geass fukkatsu no lelouchda o filmlerin devamı şeklinde gelmişti ve ucu açık bırakılmıştı o filmin devamı olarak bir film gelecek mi sorum buydu

Evet özet filmlerde bazı şeyler değiştirilmişti code geass fukkatsu no lelouchda o filmlerin devamı şeklinde gelmişti ve ucu açık bırakılmıştı o filmin devamı olarak bir film gelecek mi sorum buydu.

Code geass: Dakkan no Z diye anime 2020'de duyurulmuş fakat hala çıkış tarihini vermemişler. Askıda bırakılmış gibi bir şey sanırsam. Ne zaman çıkacağı belli değil.

Code geass: Dakkan no Z diye anime 2020'de duyurulmuş fakat hala çıkış tarihini vermemişler. Askıda bırakılmış gibi bir şey sanırsam. Ne zaman çıkacağı belli değil.
Anladkm teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı