CODEX, Borderlands 3'ü Kırdı!

Çalıntı hesap değil, güncellemelere açık şekilde crakli Epic Games üzerinden çalışıyor.

Siteyi burada paylaşmayacağım, herkesin dadanmasını istemiyorum. Minecraft'ından BF oyunlarına, Forza oyunlarından en son cıkan oyunlara kadar hepsi 2 dolar ortalama. Gerçi ben PayPal ya da direkt kredi kartı seçtiğim için 3 dolara denk geliyor ortalama. Hem oyun çıkar çıkmaz indirip oynanabilir oluyor, hem de güncellemeleri satın alanlarla aynı anda alıyor oyunlar. Oyunun çıktığı ilk iki hafta iki kat fiyata satıyorlar, 4-5 dolar yani. Ama dokunmuyor o da, oynayıp, bakınıp geri siliyorum.
''güncellemelere açık şekilde crakli Epic Games üzerinden çalışıyor.'' Cümlesini anlamadım. Açık söyleyeyim ben ''Plati'' kullandım ve ara sıra halen kullanıyorum. Senin dediğin yöntemi hala anlamadım. Kimseye söylememe amacını da anladım. Ama öğrenmek istiyorum XD

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu işlerin nasıl yapıldığını bilmeyince kendimi cahil hissediyorum.
Bu ucuza hesap satan dağıtıcıların bir çoğunun kullandığı yöntem brute-forcing ile cracking işlemi yapmak. Benim yaptığım da o, elimde 560 tane Origin hesabı mevcut ve şu an para bile vermediğim halde Anthem oynuyorum.

Her sitenin bir login mantığı vardır, bir site giriş işlemi yaptırırken başka bir dosyada kontrol yaptırırken diğeri aynı sayfada kontrolünü yaptırır. Bir site GET metodu ile veri döndürürken kimisi POST metodu ile döndürür. Kimisi tarayıcının çerezlerini kullanarak giriş/çıkış işlemi yaptırırken kimisi session metodunu kullanır. Bunlar pek önemli değil, bir sitenin nasıl giriş işlemi yaptığını Brute Force yapan (yani deneme-yanılma, kelime anlamı olarak değil) bir programa öğrettiğinde program içerisine koyduğun tüm e-posta ve şifre kombinasyonlarını tek tek o site üzerine giriş yapmayı dener.

Sen 100.000 adet e-posta şifre kombinasyonunu bir sitede denemen için çok ama çok uzun süreye ihtiyaç duyarsın, ancak bunu bir yazılım 2 saatte halledebilir. Asıl mantık bu, daha detaylarına inebilirim ancak uzun bir yazı olur.

Son düzenleme:
Bu ucuza hesap satan dağıtıcıların bir çoğunun kullandığı yöntem brute-forcing ile cracking işlemi yapmak. Benim yaptığım da o, elimde 560 tane Origin hesabı mevcut ve şu an para bile vermediğim halde Anthem oynuyorum.

Her sitenin bir login mantığı vardır, bir site giriş işlemi yaptırırken başka bir dosyada kontrol yaptırırken diğeri aynı sayfada kontrolünü yaptırır. Bir site GET metodu ile veri döndürürken kimisi POST metodu ile döndürür. Kimisi tarayıcının çerezlerini kullanarak giriş/çıkış işlemi yaptırırken kimisi session metodunu kullanır. Bunlar pek önemli değil, bir sitenin nasıl giriş işlemi yaptığını Brute Force yapan (yani deneme-yanılma, kelime anlamı olarak değil) bir programa öğrettiğinde program içerisine koyduğun tüm e-posta ve şifre kombinasyonlarını tek tek o site üzerine giriş yapmayı dener.

Sen 100.000 adet e-posta şifre kombinasyonunu bir sitede denemen için çok ama çok uzun süreye ihtiyaç duyarsın, ancak bunu bir yazılım 2 saatte halledebilir. Asıl mantık bu, daha detaylarına inebilirim ancak uzun bir yazı olur.
O 560 Origin hesabının birkaçını paylaşabilirsin XD

Yazılım ile kendin hallediyorsun o zaman.

Geri
Yukarı