CODEX Scene'i bıraktığını duyurdu!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eskisi gibi crack grupları artık yok veya çok fazla aktif değil dediğimizde gülenler vardı. 😄

X oyuna odaklanıyor diyebiliriz. Son yıllarda tüm yük Empress'in omuzlarında çok yetenekli, emeğinin karşılığını da almak istiyor bu kadar scene grubu vardı büyük neyi kırabildiler son 2 senede? Neredeyse tüm büyük oyunlar empress tarafından geldi. Hafif de narsist bir tip. Sağa sola röportaj vermeler, FitGirl'e "alt tarafı repack yapıyorsun tüm işi ben yaparken herkes sana teşekkür ediyor" diye çıkışması, Rockstar Games'e bile küfür kıyamet gitmesi dengesizin teki.

Bir ara diğer tüm scene gruplarını "devuno'dan rüşvet alıyorlar bu yüzden kırmıyorlar" diye de suçlamıştı. %99 Elden Ring için de donate atacaklar ve Empress'den başka kıracak birisi de ufukta görünmüyor.

Ama abi cidden FitGirl konusunda haklılar ya herkes FitGirl kırıyor sanıyor oyunları.
Bu arada Codex'in bir parçası olan plaza da emekli olmuş son hediyesi de Elden Ring oldu.

Eki Görüntüle 1315239

Codex, “The Sims 4 My Wedding Stories”in yayın notlarında resmen emekli olduğunu duyurdu.
Yayın Notları:

Eki Görüntüle 1315240

KAYNAK:

Kahramanlarım için o7
Siz olmasanız şu anki oyun kültürümün yarısına sahip olamazdım.

Call of Duty Modern Warfare 2019 ve üstünü kırabilen en yeteneklidir. 3 yıllık oyunu hala 60 dolardan satıyorlar.

Dün CODEX için son kez torrenti açtım. :,( Umarım yazlıklarında balık falan tutarak mutlu bir emeklilik sürerler.

Call of Duty Modern Warfare 2019 ve üstünü kırabilen en yeteneklidir. 3 yıllık oyunu hala 60 dolardan satıyorlar.
CoD'lar hep öyleydi zaten, gidip ilk çıkan Black Ops'un fiyatına da baksan benzer bir tabloyla karşılaşırız. En son Vanguard'ı 1 haftalık ücretsiz denemede oynamıştım hevesim kursağımda kaldı oyuna bir bakıyorsun tek key 300 TL'den başlıyor en kötü. Ayrıca Microsoft en son Activision'ı satın almıştı diye biliyorum, yakın zamanda XBOX Gamepass'e bu CoD'lar gelirse çok nefis olur bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı