CODEX Scene'i bıraktığını duyurdu!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
EMPRESS 500 dolara denuvoyu açıyor.
Empress 500 dolar veya üstü donate aldığında Denuvo kırıyor.
Empress scene grubu falan değil. Sadece bu işten anlayan bir soytarı. Scene grupları bu işi para için yapmazlar.

Türk sitelerinde güvenilir göremedim henüz.
Türk siteleri kimin umrunda? Kırıldıktan birkaç saat sonra bildiğim pek çok yabancı sitede oyun yayınlandı ve güvenilir.

Empress scene grubu falan değil. Sadece bu işten anlayan bir soytarı. Scene grupları bu işi para için yapmazlar.

Türk siteleri kimin umurunda? Kırıldıktan birkaç saat sonra bildiğim pek çok yabancı sitede oyun yayınlandı ve güvenilir.

:D Bilmeden yorum yapmak kolay olsa gerek. Denuvo'yu kırmak diğerlerine benzemiyor ve yaptığın işler için sen hariç herkes taktir ediliyorken belli bir donate oranını beklemekte bir kusur göremiyorum. Kafası çalışan insanlar biraz uçuk oluyor eh bu arkadaşta aynı şekilde biraz uçuk o kadar :D Soytarı demeden önce o kişiyle aynı düzeye gelmeniz gerek.
İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
:D Bilmeden yorum yapmak kolay olsa gerek. Denuvo'yu kırmak diğerlerine benzemiyor ve yaptığın işler için sen hariç herkes taktir ediliyorken belli bir donate oranını beklemekte bir kusur göremiyorum. Kafası çalışan insanlar biraz uçuk oluyor eh bu arkadaşta aynı şekilde biraz uçuk o kadar :D Soytarı demeden önce o kişiyle aynı düzeye gelmeniz gerek.
İyi forumlar.
Aynen zaten oyun yapanları değil korsanları övmek ancak senin zihniyetindeki insanların yapacağı bir şey. Sen önce kendi seviyene bak :D

Aynen zaten oyun yapanları değil korsanları övmek ancak senin zihniyetindeki insanların yapacağı bir şey. Sen önce kendi seviyene bak :D

Korsanları övmek gibi bir durum söz konusu değil yazıyı nasıl okudunuz bilmiyorum. Yazılım alanına ilgisi olan biri için ilgi uyandıran haberler sadece bu kadar. Yazılım alanında çalışan veya ilgi duyan biriysen birisi bir yazılımı kırdığında tekrar tekrar anlıyorsun mutlak savunma olmadığını ve açıkçası bu büyük bir yetenek. Düşünce tarzı ve kafası gerçekten bozuk olabilir bunu kabul ediyorum hatta saçma sapan biri de olabilir ama yaptığı işin soytarılık ile ilgisi yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı