Çöken PC için Windows XP Kurulumu

Tabiki de kurarsın. Özellikleri düşük ise Xp kur. Flash ile kurulur. Windows 7 gibi değildir mavi bir ekranda yaparsın kurulumu ama Türkçe ise kolayca yaparsın. İnternette anlatımları mevcut. Sorun olursa bize sorabilirsin.

Bilmeyen konuşmasın lütfen. Benim de çok eski bir bilgisayarım var ve kesinlikle linuxa bulaşma derim. Bin bir tane sorun çıkıyor ve sizin çözebileceğinizi ben bile sanmıyorum(ki ben de bazılarını çözemedim). Windows xp kurulumu diğerlerinden bile daha kolay sayılır. USB den kurmanı tavsiye etmem. Bir dvd ye isosunu en düşük hızda yazdırıp kurabilirsin. Destek bitmiş miş fasa fiso eski bilgisayarlarda hele ki pentium en iyi işletim sistemi xp dir. Kendi deneyimimden söylüyorum xp den 10 a kadar hepsini kurdum.

Bilmeyen konuşmasın lütfen. Benim de çok eski bir bilgisayarım var ve kesinlikle linuxa bulaşma derim. Bin bir tane sorun çıkıyor ve sizin çözebileceğinizi ben bile sanmıyorum(ki ben de bazılarını çözemedim). Windows xp kurulumu diğerlerinden bile daha kolay sayılır. USB den kurmanı tavsiye etmem. Bir dvd ye isosunu en düşük hızda yazdırıp kurabilirsin. Destek bitmiş miş fasa fiso eski bilgisayarlarda hele ki pentium en iyi işletim sistemi xp dir. Kendi deneyimimden söylüyorum xp den 10 a kadar hepsini kurdum.
Neden CD'den kursun? Hangi devirde yaşıyorsun allah aşkına. :D USB'den 5 dk'da kurmak varken neden CD'den 25 dkda kursun? Bilmiyorsan boş yorum yazma.

Neden CD'den kursun? Hangi devirde yaşıyorsun allah aşkına. :D USB'den 5 dk'da kurmak varken neden CD'den 25 dkda kursun? Bilmiyorsan boş yorum yazma.
Bilmediğimi nerden çıkardın? Eski bilgisayar olduğu için USB den boot yapamaması ne malum. CD den sadece 10 dk da XP yi kurdum ne saçmalıyorsun? Hava atmaktansa arkadaşa anakartının destekleyip desteklemediğini sor sonra cevap yazarsın.

Sen ne saçmalıyorsun asıl?Merak ettiğin birşey varsa sen sor. USB girişi varsa USB'den kurulur. Bu kadar basit. Eski-Yeni farketmez. Hala bilmeden saçmalıyorsun bence daha fazla uzatma. Batıyorsun. Yanlış bilgilendirme yaparak ta ortalığı karıştırma.

Sen ne saçmalıyorsun asıl?Merak ettiğin birşey varsa sen sor. USB girişi varsa USB'den kurulur. Bu kadar basit. Eski-Yeni farketmez. Hala bilmeden saçmalıyorsun bence daha fazla uzatma. Batıyorsun. Yanlış bilgilendirme yaparak ta ortalığı karıştırma.
Usb girişi varsa usb den kurulur ha [emoji1] [emoji1] [emoji1] . cahil cahil konuşma Allah aşkına git bir internette araştır şunu. Benim bilgisayarım nasıl usb den boot etmiyor açıkla lütfen. Burada saçma sapan konuşacağına git biraz donanım öğren. @MF da umarım senin bir çarene bakar.

Keşke sorsaydın kuramadığın zaman. İnsanlar yardımcı olurdu. Neyse öğrenirsin zamanla. Arkadaşın konusunu dağıtma artık.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı