Çözüldü Batman Arkham Knight açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
Batman Arkham Knight oyunu oldukça ucuzladığı için Premium Edition olarak aldım. Steam'den indirdim ancak oyun dosyalarını da kontrol etmeme rağmen oyun başlamıyor. Sürücülerim ve Windows 10 her zamanki gibi güncel. İmzamı mobilden göremeyenler için sistemim i7 7700K, 16 GB RAM, RX 480 Crossfire. Crossfire kapatıp tek kart ile açmayı denedim, uyumluluk modu değiştirip denedim, yönetici olarak çalıştırmayı denedim hiçbiri sonuç vermedi.

Aldığım hata:
ccc.jpg

Yönlendirildiğim yardım sayfasındaki hata kodu:
7yz8Qv.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Zaten oldukça sorunlu bir oyundu ilk çıktığı zaman GTX 980 (o zaman 10xx kartları çıkmamıştı) ile bile 30 FPS zor görülüyordu, satıştan kalktı kaç saat oynadığına bakmaksızın iade isteyen herkese parası geri verildi vs. Gavurlardan biri Steam'ı yönetici olarak çalıştırınca sorun çözülmüş.
Sorry, something went wrong :: Batman™: Arkham Knight General Discussions
Performans sorunları giderildi şu an tekrar Steam'de satışta, dediğin zamanları hatırlıyorum onlar aşılalı çok oldu.(4K High ayarlarda 50 FPS ortalaması ile oynuyorum.) Verdiğin bağlantıdakileri denedim olmadı ancak bugün şu konuyu gördüm (Arkham Knight doesnt start :: Batman™: Arkham Knight General Discussions) sorun Denuvo ile alakalıymış sanıyorum bugün oyun sorunsuz açılıyor. Teşekkür ederim.
Zaten oldukça sorunlu bir oyundu ilk çıktığı zaman GTX 980 (o zaman 10xx kartları çıkmamıştı) ile bile 30 FPS zor görülüyordu, satıştan kalktı kaç saat oynadığına bakmaksızın iade isteyen herkese parası geri verildi vs. Gavurlardan biri Steam'ı yönetici olarak çalıştırınca sorun çözülmüş.

Performans sorunları giderildi şu an tekrar Steam'de satışta, dediğin zamanları hatırlıyorum onlar aşılalı çok oldu.(4K High ayarlarda 50 FPS ortalaması ile oynuyorum.) Verdiğin bağlantıdakileri denedim olmadı ancak bugün şu konuyu gördüm (Arkham Knight doesnt start :: Batman™: Arkham Knight General Discussions) sorun Denuvo ile alakalıymış sanıyorum bugün oyun sorunsuz açılıyor. Teşekkür ederim.

Çözüm
Performans sorunları giderildi şu an tekrar Steam'de satışta, dediğin zamanları hatırlıyorum onlar aşılalı çok oldu. Verdiğin bağlantıdakileri denedim olmadı ancak bugün şu konuyu gördüm (Arkham Knight doesnt start :: Batman[emoji769]: Arkham Knight General Discussions) sorun Denuvo ile alakalıymış sanıyorum bugün oyun sorunsuz açılıyor. Teşekkür ederim.

Hocam sana zahmet nasıl düzelttiğin ile ilgili kısa bir özet geçer misin. İngilizcem pek iyi değil.
Yanlış anlamışım pardon, kendi kendine düzeldi sanırım.

Hocam sana zahmet nasıl düzelttiğin ile ilgili kısa bir özet geçer misin. İngilizcem pek iyi değil.
Kendim bir şey yapmadım oyun kendiliğinden açıldı, forumdakiler de şu an oyuna girebildiklerini söylemişler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı