Çözüldü Casper GT 740M Laptop ETS 2'de D3D Kernel Durduruldu Hatası

• Konuyu başlatan iGY 6
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 0
  • Görüntüleme 769
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

iGY 6

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Miami, FL
Merhabalar, ben casper model laptopum (Geforce GT740M) ile Euro Truck Simulator 2 oynarken birden ekran dondu ve tam olarak hatırlayamıyorum ama hatırladığım kısmı "d3d kernel kapatılarak durduruldu" gibi bir şeydi. Nvidia ile alakalıydı bu hata tamam dedim.

Oyunu tekrar açarken game crash hatası verdi. Bilgisayara reset attım. Yeniden açıldığında oyundaki ayarlar en düşük seviyeye gelmiş. Geforce Experinceden optimizasyon yapıp düzelteyim diye görev çubuğuna baktığımda nvidia açık değildi. Entegre grafiğe geçmiş. Tüm nvidiayı silip tekrar yüklemeye kalktığımda bilgisayarımda nvidia ekran kartımın olmadığını farkettim. Çünkü programı kurarken sistem gereksinimleri onaylanmıyor. Aygıt yöneticisinde sadece intel entegre grafik gözüküyor.

@Recep Baltaş abi yardım edersen çok sevinirim. Ne yapacağımı gerçekten bilmiyorum. Bu arada bilgisayar sıcak falan değildi. Yanmış olamaz yani.

EDİT: Bilgisayarı reset yerine kapattım ve tekrar açtım. Sorun çözüldü. Konu kapatılabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı