Isınan GT 740M Casper Laptop

meola147

Kilopat
Arkadaşlar laptopumun özellikleri: Casper NVIDIA GT 740M 8 GB RAM i5 4200M gibi özellikleri var GTA 5'i 1366 768 medium 40-45 FPS alıyorum. 3 dakka sonra 30-35 FPS 3 dakka daha sonra 25-30 FPS alınıyor ve laptop baya ısınıyor. Minimum 50 TL'ye alınacak bi soğutucu bana yardımcı olur mu? Yardım ederseniz çok sevinirim (temizledim ama termal macun sıkmadım hiç 1 yıllık)

Son düzenleyen: Moderatör:
Macunu yenilesenizde sorununuzun tam anlamıyla çözüleceğini pek sanmıyorum.Keşke casper almadan önce bir daha düşünseydiniz ne yazık ki casper ailesinin kronik bir sorunu bu , bu yüzden uzak durmak gerekir.
Çözüme gelecek olursak ; gerçekten kaliteli bir soğutucu almalısınız ki sıcaklık değeri 7-8 derece düşsün piyasada gezen 30₺ lık 50₺ lik soğutuculara yaklaşmayın ve elbetteki siz yine de yine kaliteli bi macun kullanarak yenileme işlemini yapın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı