Çözüldü CMD'siz format atarken sorun

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Fregat.

Hectopat
Yer
Yerel Disk (C:)
Daha fazla  
Arkadaşlar CMD ile format atma adında bir konu açmıştım. Tam yapıyordum ama o format işleminde disk yönetimi kısmını yaparken aşağıdaki gibi sorun ile karşılaşıyorum. Evet desem bir sorun olur mu tamsa13 adlı kanaldan aldığım video ile yapıyorum. Sorun aşağıda.

20200516_235241.jpg

@Fregat., videodaki yapılan adımları düzgün şekilde yapman gerekiyor. Videoa Evet seçeneğine tıklanılarak devam edildiğini göremedim. Bir sorun olmaz diye düşünüyorum. Çünkü videonun sonunda o işlemler işe yaramıştı. Fakat videodaki adımları düzgün uyguladığından emin olmalısın.

Son düzenleme:
@Fregat., videodaki yapılan adımları düzgün şekilde yapman gerekiyor. Videoa Evet seçeneğine tıklanılarak devam edildiğini göremedim. Bir sorun olmaz diye düşünüyorum. Çünkü videonun sonunda o işlemler işe yaramıştı. Fakat videodaki adımları düzgün uyguladığından emin olmalısın.
İnternetten baktım ve sistem ayrıldı kismını silmem gerektiği yaziyordu silsem bir sorun olurmu?

@Fregat., videodaki gibi senin de işletim sisteminin başarılı olabilmesi için tüm adımları düzgün uyguladığından emin olman gerekiyor. İnternetten bakmak yerine videoyu kaynak olarak almalısın.
Evet onu anladım ve yaptım ama videoda öyle bir sorun ve çözümü yok ne yapmam gerek

@Fregat., asıl Cmd ile uğraşırken bir sorun olmasından dolayı korkmanız gerekiyor. İsterseniz adım adım size format USB'si hazırlayabiliriz. Hem daha hızlı hem de sorunsuz gereçekleşecektir. İster misiniz?

@Fregat., ilk önce bilgisayarınızda Windows 10 işletim sisteminiz için Iso dosyası ve Rufus programı bulunuyor mu?

Geri
Yukarı