Çözüldü Çok iyi bir sistem olsa bile bilgisayar hızlandırma programı kullanılabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Kullanılır. Ama etkisinin çok olacağını zanmetmem. Eski teyp kullanan arabaya yeni teyp takarsın güzelleşir. Ama dokunmatik ekran yerine teyp takmak saçma.
Kullanılır. Ama etkisinin çok olacağını zanmetmem. Eski teyp kullanan arabaya yeni teyp takarsın güzelleşir. Ama dokunmatik ekran yerine teyp takmak saçma.

Çözüm
Hızlı donanımlarda bu tür programlar neredeyse hiç fark yaşatmaz.
Mesela disk birleştirme programlarından örnek vereyim. Defraggler programını açtığınızda eğer diskiniz SSD ise program direk uyarı verir. SSD depolamalarda bu işlem gerekli değildir bir işe yaramaz şeklinde.

Yinede sizce kullanılabilinir mi?
Eğer bazı şeyleri göze alabiliyorsanız ve Windows 10'un bazı lüzumsuzluklarından bıktıysanız kullanabilirsiniz. Mesela ben, bu yazılımı bir yılı aşkındır kullanıyorum, inatçıyım, Windows 10'un 1703'ünde diretiyorum, her formatta yine 1703'ü kuruyorum, ShutUp 10 ile Update, Defender, Telemetry gibi şeylerin tümünü kapatıyorum, şahane. Ama biraz riski göze alırsanız tabi...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı