Çözüldü Makro hakkında görüşleriniz nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Makro hile midir? Banlanması gerekir mi?

• Hiledir, banlanılmalı.

• Hile değildir.

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Steam, Esea, Riot gibi şirketlere ticket atarsanız, sizlere makronun yasal olduğunu söylerler :) Burada ki herkes için, şu an bu ticket'ları atıyorum.
Arkadaşlar, o zaman gerçek 7.1 kulaklığım da ban sebebi tüh. Rakiplerimi çok daha iyi ve çok daha net görüyorum. Dolayısı ile bu da bir avantaj, herkes 10 tl'lik kulaklık mı kullansın?
Nasıl bir kafa yaşıyorsunuz cidden anlamış değilim... Verdiğiniz örnekler aşırı absürt. Mesela verdiğiniz örneklere bakarsak o zaman hile kullanmakta legal olur. Ne de olsa hileyi satın alıp oynuyorum değil mi? Parası olmayan fakirler hile alamadığı için ben onları çok kolayca duvar arkasından görüp vurabilirim. Kulaklık ve 144 hz olaylarında ise küçükte olsa bir haklılık payınız var fakat bunlar o kadar büyük farklar değil. 15 tl lik sesi düzgün verebilen bir kulaklık ile de kulağı olan insan yine duyar. veya öyle sizin dediğiniz gibi 144 hz monitör kullananlar, oyuncuları 2-3 ''SANİYE'' daha erken görüyor diye birşey yok. 2-3 saniye derseniz 2000-3000MS monitörler daha erken görüyor demek olur. Ama 2000-3000ms den ziyade 144hz ile 75 hz adamın arasındaki ms süresi 6-7. 6-7ms nerede 2000-3000ms nerede? Bunları sizin aklınıza kim soktu cidden merak ettim doğrusu.

Bendede g300s var. Makronun kesinlikle hile olduğunu düşünüyorum. Sizin yaptığınız makro bile değil. Bazı mouselar hareket kaydedebilme özelliğine sahiptir. Eğer recoili 1 tuşa basılı tutarak yapıyorsanız hile olarak sayılır.

Bizim mouse'da var mı bilmiyorum ama hareket kaydetme özelliği... Benim bahsettiğim makro da hareketle alakalı en ufak bir şey yok. Sadece uzaktan çatışmalarda belli saniye de tek tek atıyor. hepsi bu

Nasıl bir kafa yaşıyorsunuz cidden anlamış değilim... Verdiğiniz örnekler aşırı absürt. Mesela verdiğiniz örneklere bakarsak o zaman hile kullanmakta legal olur. Ne de olsa hileyi satın alıp oynuyorum değil mi? Parası olmayan fakirler hile alamadığı için ben onları çok kolayca duvar arkasından görüp vurabilirim. Kulaklık ve 144 Hz olaylarında ise küçükte olsa bir haklılık payınız var fakat bunlar o kadar büyük farklar değil. 15 TL'lik sesi düzgün verebilen bir kulaklık ile de kulağı olan insan yine duyar. Veya öyle sizin dediğiniz gibi 144 Hz monitör kullananlar, oyuncuları 2-3 "saniye" daha erken görüyor diye bir şey yok. 2-3 saniye derseniz 2000-3000ms monitörler daha erken görüyor demek olur. Ama 2000-3000msden ziyade 144Hz ile 75 Hz adamın arasındaki ms süresi 6-7. 6-7ms nerede 2000-3000ms nerede? Bunları sizin aklınıza kim soktu cidden merak ettim doğrusu.

Yorumları okumadan neden eleştiri yaptınız bilemedim ama ben orada 2-3 saniyeyi lafın gelişi söyledim.

Bizim Mouse'da var mı bilmiyorum ama hareket kaydetme özelliği... Benim bahsettiğim makro da hareketle alakalı en ufak bir şey yok. Sadece uzaktan çatışmalarda belli saniye de tek tek atıyor. Hepsi bu.

G300S'te hareket kayıt etme özlelliği yoktur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, oyumu makro hiledir, ban sebebidir diye değiştiriyorum. Ben ne kadar araştırmış olsam da recoil ayarlayıp, sprey yaptıran makroyu ilk defa bu forumda okudum.

Benim bahsettiğim makro bambaşka bir şeydi.

Ayrıca konuyu açmamın en büyük sebebi her makroyu benim ki gibi gördüğümden, steam'da ki makro oyuncu cok var gibi yorumları pek aldırış etmiyordum. Sebebi de bu zaten.
Youtube'da o kadar yabancı kullanıcı videosu izledim, hepsi sadece atışlar arasında ki saniyeyi ayarlıyor. (keza bahsettiğim profesyonel oyuncularında kullandığı makro buydu yukarıda.) Bu da sadece uzak çatışmada biraz kolaylaştırıyor. Yoksa Recoil ayarlama, mouse hareketi makrosu ile alakası yok.
Ben makroyu bu kadar masum gördüğümden ve bildiğimden mekanik klavye ve monitör örneklerinden bahsediyordum.

Arkadaşlar, oyumu makro hiledir, ban sebebidir diye değiştiriyorum. Ben ne kadar araştırmış olsam da recoil ayarlayıp, sprey yaptıran makroyu ilk defa bu forumda okudum.

Benim bahsettiğim makro bambaşka bir şeydi.

Ayrıca konuyu açmamın en büyük sebebi her makroyu benim ki gibi gördüğümden, steam'da ki makro oyuncu cok var gibi yorumları pek aldırış etmiyordum. Sebebi de bu zaten.
Youtube'da o kadar yabancı kullanıcı videosu izledim, hepsi sadece atışlar arasında ki saniyeyi ayarlıyor. (keza bahsettiğim profesyonel oyuncularında kullandığı makro buydu yukarıda.) Bu da sadece uzak çatışmada biraz kolaylaştırıyor. Yoksa Recoil ayarlama, mouse hareketi makrosu ile alakası yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dakika 4.23'e bak. Adam recoili mouse ile sıfırlamis. Attığı spraya bakarak anlarsın. Bunun gibi mouselardan bahsediyordum. Garanti Ban sebebidir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Dakika 4.23'e bak. Adam recoili mouse ile sıfırlamis. Attığı spraya bakarak anlarsın. Bunun gibi mouselardan bahsediyordum. Garanti Ban sebebidir.

Teşekkür ediyorum bilgilendirme için. Demek ki ben bugüne kadar bu yüzden hiç bir mecradan banlanmamışım ya da turnuvalarda herhangi bir problem çıkarmamışlar. biraz daha araştırma yaptım;

şöyle bir video buldum. Bu nasıl bir makro, hepinize katılıyorum, benim makromun bununla alakası yok ki.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı