Çözüldü msvcp140.dll vcruntıme140.dll bulunamadı hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Efemm1905

Hectopat
Yer
Ankara
Herkese merhaba. SSD'ye format attım, HDD'deki oyunlar duruyordu ama Epic Games ve Steam SSD deydi ondan sonra HDD'deki oyunlarda bu hatayı aldım, Epic Games'te HDD oyunlar yüklü görünmüyor.

Çözüm
Oyunu silip yükleyin o zaman. Büyük ihtimalle sorun en baştaki yaptığınız yarım format işleminden ötürü oluyor.

Yine olmazsa şunları yapın:

C:\Windows\System32\VCRUNTIME140_1.dll

Bu dosyayı masaüstüne yedekleyin ve sistem klasöründen kaldırın. Tam olarak silmeyin yani. Sonra denetim masasından C++ 2013 ve 2015'e ait her şeyi kaldırın (x86 ve x64'ler ile 2015-2019 da dahil). Son olarak aşağıdakileri kurun.
Bunları kurun.
Olmazsa rapor paylaşın.

Bunları kurun.
Olmazsa rapor paylaşın.

Olmadı hocam.

Hata raporu.

Raporu değil, MediaFire'ın kendisini paylaşmışsınız. Sorununuzu bir daha okudum. Rapordan önce Epic Games'i silip tekrar yüklemeyi deneyin. Sonra da oyunun dosya bütünlüğünü doğrulayın.

Bu rapor bir de Epic Games'te nasıl doğrulayacagız.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    40,5 KB · Görüntüleme: 27
Oyunu silip yükleyin o zaman. Büyük ihtimalle sorun en baştaki yaptığınız yarım format işleminden ötürü oluyor.

Yine olmazsa şunları yapın:

C:\Windows\System32\VCRUNTIME140_1.dll

Bu dosyayı masaüstüne yedekleyin ve sistem klasöründen kaldırın. Tam olarak silmeyin yani. Sonra denetim masasından C++ 2013 ve 2015'e ait her şeyi kaldırın (x86 ve x64'ler ile 2015-2019 da dahil). Son olarak aşağıdakileri kurun.

Çözüm

Geri
Yukarı