[Çözüldü] Oyun videosu kurgusu nasıl olmalı?

wefra

Kilopat
En iyi cevaplar
12
Yer
İstanbul
Bildiğim konular değil. Youtube'da "free background music" aramasıyla bulunabilecek müzikler herhalde uygundur. İlgili kanalın adını açıklama satırında belirtmek şartını arıyorlar çoğu zaman. Zamanla bedava olmaktan çıkıp telif atıldığı da oluyor diyenler var.

LrdN__

Hectopat
En iyi cevaplar
5
Bir sürü free beatler var onları kullanabilirsin mesela.

Hz Soraka

Centipat
En iyi cevaplar
4
Yer
İstanbul/Beylikdüzü
Merhabalar, bir oyun kanalına sahibim ve video atarken görüntülenmem düşük. Etikettir ve diğer ayarları yapıyorum. Sanırım videolarımdaki kurgu ve montajlarda sorun var. İnsanları fazla sıkmayan bir montaj nasıl yapabilirim?
Örnek videom:

Kendi tarzını yansıt insanlar severler biraz da efekti düzgün kullanırsan mükemmel olur bana ait bir video bırakıyorum aşağıya şu tarz editler ve izleyiciyi gaza getiren şeyler zevkli olacaktır.
Draven.exe

KS
Musa B.

Musa B.

Decapat
En iyi cevaplar
7
Herkese teker teker teşekkürler. Vermiş olduğunuz öneriler ışığında böyle bir video oluşturdum;
. Yorumlarınızı buraya yazarak belirtirseniz sevinirim :)

LrdN__

Hectopat
En iyi cevaplar
5
Daha kaliteli ve izlenebilir olmuş. Müzik seçimi daha da iyileşse güzel olur. Daha çok komik anlar müziği gibi olmuş.

KS
Musa B.

Musa B.

Decapat
En iyi cevaplar
7
Daha kaliteli ve izlenebilir olmuş. Müzik seçimi daha da iyileşse güzel olur. Daha çok komik anlar müziği gibi olmuş.
O konuda haklısınız fakat yaklaşık 20 dakika araştırma yapmama rağmen hiç içime sinen bir müzik bulamadım. En uygun olarak bunun olacağını düşündüm. Diğer videoda bunu da düzeltmeye çalışacağım, teşekkürler :)

LrdN__

Hectopat
En iyi cevaplar
5
Örnek olarak bunu kullanabilirsiniz.

KS
Musa B.

Musa B.

Decapat
En iyi cevaplar
7

LrdN__

Hectopat
En iyi cevaplar
5
Bu video akışını biraz yavaşlatır gibi geliyor bana, çünkü ağır bir müzik gibi geldi.
BPM'leri farklı bir sürü beat var. Tempoya göre ayarlarsınız. Örnek olsun diye attım onu sadece.
Free olmasına dikkat edin sadece.

Yukarı