Çözüldü R9 380 FPS Düşüşü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Geçen günlerde AMD ile ilgili bir mavi ekran hatası almıştım. DDU ile kaldırıp eski sürüm olan Crimson sürümünü yükledim sorun çözülmüştü. Fakat bir süre sonra FPS'de ciddi düşüşler olmaya başladı. Crimson sürümünde Lol'de en yüksek ayarlarda 200-250 arası FPS alırken şimdilerde 90'lara kadar düştü ve oyun içinde 70'e kadar düşüyor. Biraz araştırma yaptıktan sonra otomatik olarak tekrar Adrenalin sürümüne yüklediğini algıladım. Onu tekrar silip güncellemeleri kapattıktan sonra Crimson'u tekrar yükledim fakat yine FPS'de bir artış olmadı. Şuan Windows üzerinden gelen bütün güncellemeleri yaptım, AMD'nin geçenlerde yeni güncelleme ile piyasaya sürüsü Adrenalin 19.2.3 sürümünü yükledim. The Withcer 3:Wild Hunt'da ultra ayarlarda kasmadan oynatıyor. Fakat LoL'e gelince sıkıntı çıkarıyor
374717

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı