Sürprizbozan [Spoiler] Witcher 3'te birini öldürmek oyunun sonunu etkiler mi?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DracheN

Megapat
Yer
Jüpiter
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Intel Core i5 12400F (6C/12T) GPU: MSI GEFORCE RTX 2060 VENTUS GP OC 6GB GDDR6 192Bit RAM: GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsV DDR4 3200MHz CL16 Motherboard: MSI H610M BOMBER DDR4 3200MHz(OC) SSD: Kioxia 500GB Exceria NVMe M.2 SSD (1700MB R / 1600MB W) PSU: THERMALTAKE TR2 S 650W 80 PLUS Case: MSI MAG FORGE M100R ARGB Monitor: MSI MAG 251RX 240HZ 1MS GtG 10-bit OS: Windows 11 Home SL
Arkadaşlar, ben Keira Metz'i öldürmüştüm. Bu, sonu etkileyecek mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyunun sonu etkilenmez hocam. Fakat oyunun gidişatı biraz değişir. İlerleyen görevlerde arkadaşlarınıza ihtiyacınız olacak. Siz, Keira Metz'i öldürerek bir arkadaşınızı kaybetmiş oldunuz. Fakat çok bir etkisi olmayacak. Spoiler vermeden anlatmaya çalışıyorum cümleler biraz anlamsız olabilir kusura bakmayın 😁 Kavgada ne kadar adam olursa karşı taraf için sıkıntı olur. Bunun gibi düşünün. Ama yapacak bir şey yok. Öldürmüşsünüz. Bana kalırsa en iyisini yaptınız. Zamanı gelince internetten bakarsınız😁
Hearths of Stone'da Ayna üstadı ile kapıştınız mı siz yoksa bırakın ölsün mü dediniz adama :D
İlk oynayışlarımda dokunmazdım, Olgierd sürekli ölürdü. Sonra Olgierd'ı kurtarmayı seçtim ve o Olgierd'ın kılıcını alınca o kadar sevdim ki sonraki tüm oyunlarımda Olgierd'ı kurtardım.

Ben mi hocam?
Ben oyunu kötü sonla bitirdiğim için Gaunter'i öldürme seçeneğim bile olmadı.
Arkadaşının gelecekteki hayatını etkiledin, kendinden utanmalısın. Bir Witcher ve sahirenin güzel hayatı...
Arkadaş bizi kullandı ama.
Lambert'a nasıl baktı Keira anlayamadım. Karizma olsa neyse ama değil.

Ben mi hocam?
Ben oyunu kötü sonla bitirdiğim için Gaunter'i öldürme seçeneğim bile olmadı.

Arkadaş bizi kullandı ama.
Lambert'a nasıl baktı Keira anlayamadım. Karizma olsa neyse ama değil.

Olgierd'in verdiği kılıç efsane, kesinlikle öneririm. Vurdukça buff alıyor :D

Olgierd'in verdiği kılıç efsane, kesinlikle öneririm. Vurdukça buff alıyor :D
Ben ek paketi çok sevemedim. Dolayısıyla bir daha oynamadım. Sonra videosunu izledim pişman oldum. Keşke adama daha iyi davransaymışım diye. Nedense ben ayna ustasını daha iyi diye düşünmüştüm. Olgierd'e gıcık olmuştum.

Ben ek paketi çok sevemedim. Dolayısıyla bir daha oynamadım. Sonra videosunu izledim pişman oldum. Keşke adama daha iyi davransaymışım diye. Nedense ben ayna ustasını daha iyi diye düşünmüştüm. Olgierd'e gıcık olmuştum.

Neresi iyi hocam, meyhanede adamın gözüne kaşık sokuyor :D

Arkadaşının gelecekteki hayatını etkiledin, kendinden utanmalısın. Bir Witcher ve sahirenin güzel hayatı...
Hocam ama beni kullandı ... :) Şaka bir yana Witcher'a çok yabancıydım herkesi öldürmem gerekiyormuş, herkes bana ihanet ediyor gibi hissediyordum başlarda. Sonlara doğru oyunun bu kadar ince ayarlı olduğuna inanamadım. Noobluk işte, özür dilerim Lambert ...

Hocam ama beni kullandı ... :) Şaka bir yana Witcher'a çok yabancıydım herkesi öldürmem gerekiyormuş, herkes bana ihanet ediyor gibi hissediyordum başlarda. Sonlara doğru oyunun bu kadar ince ayarlı olduğuna inanamadım. Noobluk işte, özür dilerim Lambert ...
Neyse Witcher oynayan 1 kere değil en az 3 kere oyunu bitirir. Bende il oynayışımda çok hata yapmıştım.

Neyse Witcher oynayan 1 kere değil en az 3 kere oyunu bitirir. Bende il oynayışımda çok hata yapmıştım.
Hocam mutlaka bir daha 3'leme yapacağım, gerçekten oynadığım en iyi serilerden biriydi.

Geri
Yukarı