Sürprizbozan Witcher 3 oyunun sonunu farkında olmadan bozmak

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KidiSeption

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
İlk defa Witcher 3 oynamaya başladım ve devamına dahir bunca yıldır herhangi bir bilgim yoktu. Bildiğiniz üzere bir yerde Triss'in şehirden ayrılması gerekiyor ve seçeneklerde gidip gitmemesine biz karar veriyoruz. Ben sonuçta varlığı yokluğundan iyidir diyerek kararımı gitmemesinden yana kullandım. Bundan birkaç saat sonra (bir süre oyuna ara vermiştim 1-2 hafta kadar elimi sürmedim çoğu şeyi unuttum haliyle) Yennefer cin yardımıyla bağlılık büyüsünü bozunca onu hala sevip sevmediği sorulduğunda hala sevdiğim seçeneğini seçtim. Ve yakın zamanda ikisinin arasında seçim yapmayınca oyun sonunda Geralt'ın tek başına kaldığını öğrendim. İleride başka bir seçim çıkacak mı veya sonu iyi yapabilmenin bir yolu olacak mı? Uzun saatler gömdüğüm bir oyunun sonunun kötü olmasını pek istemiyorum açıkçası.

Kayıt aldıysanız geri alabilirsiniz ama almadıysanız Ciri ile kalma şansınız var ya da yeniden oynamalısınız. (İsterseniz bitirdikten sonra yeni oyun + ile tekrar oynayabilirsiniz de farklı son/sonlar için)

İleride karşınıza başka seçeneklerde çıkacak her ikisi içinde. Hangisiyle devam etmek isterseniz ona göre seçersiniz. Bunlar ilk seçimlerdi. İki karakterle de konuşmanıza buna göre dikkat edin. Devam edin oyuna.

Geri
Yukarı