Çözüldü Windows 10 GTA 5 Service Pack isteme sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Head2Beast

Hectopat
Daha fazla  
Windows 10'u formatlayarak kurdum ve GTA V'i kurmak istediğimde service pack istediği mesajını aldım. Fakat nette araştırma yaptığımda Windows 10 service packle alakalı birşey bulamadım ve bir kaç service pack indirip kurmaya çalıştığımda Windows 10 ile uyumsuz olduklarını gördüm. Şimdi ne yapmam gerekir?

Böyle bir hata vermemesi lazım. Aldığının hatayı ve işletim sistemini bize resim şeklinde atar mısınız?

GTA V.png

Kod:
On Windows Vista systems, Service Pack 2 or higher is required. Please install the Service Pack and retry.

PC.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu nereden satın aldınız? Oyunu kurmaya çalışırken bu hatayı aldığınızı söylüyorsunuz. Ben şahsen ilk defa böyle bir hata görüyorum. Yalnız, oyun Vista kullanıyorsanız, en az Service Pack 2 kullanmanız gerektiğini söylüyor. Oyununuz orijinal mi?

Oyunu DVD'den kurmaya çalışıyorum. Yani evet orijinal. Benim anlatmak istediğim acaba formatladığım için eski service packlerin kurulmamasından mı kaynaklanıyor? Zira Windows 10 yükseltmeli olarak sunuldu ve açıkçası service packlerin eski sürümlerde zaten olduğunu varsayarak yüklemeye ihtiyaç duymamasından mı kaynaklandı diye düşünüyorum. Durum böyleyse nasıl service packleri yükleyebilirim. Değilse de ne yapmam gerekir?

Uyumluluk ile ilgili bir şey yapmadım açıkçası. Yönetici olarak çalıştırdığım zaman aynı hatayı verdi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı