Çözüm AMD boşta maksimum VRAM saat hızı kullanımı

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yeniden başlattım, monitörün güç tuşunu aç kapa yaptım, HDMI kablosunu çıkarıp taktım ancak hiçbir şey olmadı. Şu anda sadece BIOS'a girebiliyorum.

Onu fabrika ayarlarına döndürmek lazım. Bunun olabileceği de bir yerde yazmıyordu. Hangi Windows sürümünü kullanıyorsun, güvenli modda başlatırsan sürücü aktif olmayacaktır.

Bunun olabileceği de bir yerde yazmıyordu.
Onu fabrika ayarlarına döndürmek lazım. Bunun olabileceği de bir yerde yazmıyordu. Hangi Windows sürümünü kullanıyorsun, güvenli modda başlatırsan sürücü aktif olmayacaktır.
W10 kullanıyorum, güvenli modda nasıl başlatılır?

Bilgisayarı başlatırken F8 veya shift + F8 yaptığında başlangıç seçeneği geliyor mu güvenli mod için? Olmadı Windows 10 USB'si varsa onunla başlatıp onarma seçeneğinden yapacaksın. Windows 10 için bildiklerim bunlar.
Bir şekilde girmeyi başardım, gelişmiş seçenekler dedim sonra ne yapmam gerekiyor? Yeniden başla diyip "Güvenli modu etkinleştir" diyince olacak mı?

Dosya Ekleri

• IMG_20201205_122746.jpg
    IMG_20201205_122746.jpg
    218,9 KB · Görüntüleme: 77
Son düzenleme:
Bir şekilde girmeyi başardım, gelişmiş seçenekler dedim sonra ne yapmam gerekiyor? Yeniden başla diyip "Güvenli modu etkinleştir" deyince olacak mı?

Evet olacaktır. Oradan Radeon Software'ı kaldırabilirsin tabii eğer açılıyorsa program ayarları eski haline çekebilirsin. Bu şekilde olacaktır.

Evet olacaktır. Oradan Radeon Software'ı kaldırabilirsin tabii eğer açılıyorsa program ayarları eski haline çekebilirsin. Bu şekilde olacaktır.
Girdim güvenli moda monitörüm 144hz'di 60 hz olmuş. Radeon Software'e girilmiyor hata veriyor. Denetim masasından kalıcı olarak kaldırayım mı?

Girdim güvenli moda monitörüm 144hz'di 60 hz olmuş. Radeon Software'e girilmiyor hata veriyor. Denetim masasından kalıcı olarak kaldırayım mı?

Kaldır, yeniden normal şekilde başlat. Her ihtimale karşı AMD Cleanup Utility indirip tamamen kaldırıldığından emin ol. Sonra sürücüyü baştan yükle bitti.

Yeni konular

Geri
Yukarı