Çözüm Diablo 3 cannot run because this graphics card is missing required features.

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

darb91

Hectopat
Bir hata var diabloda. Arkadaşlardan aldım oyunu, keyimi de satın aldım. Hatta arkadaşta charımı açıp biraz oynadım. Eve yüklediğimde ise Drverin güncelenmesi gerek gibi bi hata aldım. Nvidia Geforce 7300 Gt driverim güncellemeye çalıştım sanırım beceremedim. Yardımcı olur musunuz?

[/IMG]

Bugün diğer bilgisayarıma diablo 3 kurmayı denedim fakat ufak bir hatadan sonra kurulumumu tamamladım. İlk başlarda bazı ekran kartlarını kabul etmeyeceği daha doğrusu desteklemeyeceği hakkında bilgiler duymuştuk ama biraz araştırmadan sonra bu soruna da çözüm bulmuşlar. Lafı çok fazla uzatmadan bu sorunu nasıl halledeceğimize gelelim...

*Eğer sizde kurulum bittikten sonra Launcherdan oyuna girmeyi deneyip böyle bir hata alıyorsanız (Diablo 3 cannot run because this graphics card is missing required features. Updating your driver may fix this.) anlatacağım uygulamayı harfiyen takip edin ve sorunu çözmüş olun....

-Başlat tıklayın
-Arama yerine d3prefs.txt yazın
-Karşınıza gelen dosyanın içinde yer alan ;
DisableTrilinearFiltering ''1''
HardwareClass ''1''
Parametrelerini değiştirin ve Kaydet deyip çıkın.

Bu işlem bittikten sonra bütün dosyaları kapatın. Tekrardan diablo launcherden giriş yapın. Bu şekilde oyuna girmiş olacaksınız...
Fakat şunu söylememde fayda var: Diablo'nun da belirtmiş olduğu desteklenmeyecek ekran kartlarında bu formül işe yarayabilir ama siz de göreceksiniz ki oyuna girseniz de oyun takıla takıla çalışacak. Ben gene de paylaşmak istedim belki de birilerinin işine yarayabilir...

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı