Çözüme kavuşturulan rapor mesajı çok değişik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir konuda çok fazla yanlış olan bir mesaj vardı. Ben de onu o kadar güzel bir dille raporladım ki sonrasında raporun çözüme kavuşturulduğunda bildirim olarak belirtilmesini istedim. Bunu çok bir dille istedim. Sonunda iyi işler diye belirttim buna vakit ayıracağı için sinirlenmesin diye :mutlu:. Bana gelen bildiri şu " konu mesajı '5-6 tane parantezli mavi ekran hatası' - teşekkürler. Konu mesajı derken anlamadım. Yani elbette moderasyon ne yapacağını bilir ama ne bileyim cümleyi çoğu kişi anlamıyordur bence :mutlu:. Eğer mesajı ben yanlış anladıysam çok özür dilerim :mutlu:

Moderasyon olarak sorumluluklarımız var ve belli saat aralığında yoğunuz. O nedenle herkese tek tek bildirim gönderemiyoruz, gönderdiğimizde de uzun uzun metinler yazamıyoruz.

Hayır benim sıkıntım uzun veya kısa olması değil mesaj içeriğini anlayamam yani sonrasında teşekkürler yazdığını elbette anladım. Teşekkürler yazdığını elbette gördüm :mutlu:. Fakat benim sıkıntım ' konu mesajı '5-6 tane parantezli mavi ekran hatası' - teşekkürler yazısını anlayamadım neden konu mesajı veya başka bir şey yazıyor elbette ben anladım fakat bazı insanlar için anlamak güç olabilir diye düşünüyorum. Tekrar söylediğim gibi zaten rapor ederken öyle tatlı bir dille söyledim ki siz moderaör ekibi normalde insiyatifie kalmış şeyi göndersin diye :mutlu: eğer zamanınızı çaldıysam gerçekten çok özür dilerim :mutlu:. Bügün kedi gibiyim ben etrafa mutluluk saçıyorum nedense şimdi fark ettim :mutlu:
O mesajı ben gönderdim. Mutlu oldunuz mu? 🙂

Anlayamadım :mutlu:

Raporladığınız konu "5-6 tane parantezli mavi ekran hatası" o yüzden öyle yazıyor.

Gerçekten çok pardon herhalde bana değişik gelmesinin sebebi siteden dolayı mesajlar kaymış yoksa sizle alakalı değil zaten. Ben zaten anladım konunun ismi o olduğu için öyle yazdığını fakat bazı arkadaşlar anlayamayabilir diye öyle dedim. Hatam olduysa affola özür dilerim :mutlu:. Bu arada @Hielah niye öyle yazdığınızı söylerseniz sevinirim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı